Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Verslas

drabuziai internetuNe tik viso pasaulio, bet ir Lietuvos vartotojų apsipirkimo įpročiai sparčiai kinta – žmonės vis dažniau renkasi ne įprastus prekybos centrus, bet elektronines parduotuves. Jose perkama nebe tik buitinė technika, drabužiai, avalynė, kosmetika ir namų apyvokos reikmenys, bet ir maistas. Tačiau šį kartą plačiau panagrinėsime, kokie drabužiai pardavinėjami internete ir kuo šis apsipirkimo būdas patrauklus.

Gyvenantiems užmiestyje ar taupantiems laiką

Apsipirkinėti mėgsta merginos ir moterys, tuo tarpu daugeliui vyrų tai atrodo tikra kančia, tad jie mieliau renkasi apsipirkimą internetu. Dailiosios lyties atstovės, kad ir kaip mėgtų išvykas į drabužių parduotuves, deja, sau šį malonumą gali leisti ne visuomet, ypač jei gyvena atokiau nuo didžiųjų miestų ir išvykas sau gali leisti tik kartą į mėnesį ar dar rečiau.

Tad geriausia alternatyva joms lieka apsipirkimas elektroninėje erdvėje: drabuziai internetu parduodami visą parą, tad prisėsti ir apžiūrėti asortimentą galima bet kada, radus laisvą minutėlę nuo namų ruošos darbų ar sumigdžius vaikus.

Vienas iš didžiausių privalumų – pristatymas į pirkėjui patogią vietą

Įsigyti drabužėliai atvežami į artimiausią pašto skyrių ar namus, tad ir taip sutaupoma laiko, nes nereikia kažkur važiuoti. Tai aktualu atžalas auginančioms mamoms, kurioms ištrūkti iš namų būna ganėtinai sudėtinga. Beje, perkant už didesnes sumas kai kuriose el. parduotuvėse drabužiai internetu pristatomi nemokamai.

Akcijos ir nuolaidos – kodėl verta susigundyti?

Daugelis el. parduotuvių nuolat išparduoda prekes, tad drabužiai internetu pardavinėjami net 50-80 proc. pigiau. Į elektronines parduotuves medžioti nuolaidų pravartu užsukti sezonų pabaigoje – pasibaigus žiemai arba vasarai, nes tuomet pardavėjai atlaisvina sandėlius ir vykdo didelius išpardavimus. Jei radote patikusį drabužėlį ir dar su tokia ženklia nuolaida, kodėl gi nepasinaudojus proga?

O kas, jei drabužis netiks?

Daugelį baugina faktas, kad įsigytas drabužėlis netiks. Sielotis dėl to neverta, nes jei apdaras nepatiks ar neatitiks lūkesčių, pagal LR įstatymus turėsite visišką teisę jį grąžinti pardavėjui per 2 sav. nuo pirkimo dienos. Jums sumokėti teks tik pašto išlaidas (įprastai 5-15 litų).

 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts