Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Paslaugos versluiVerslas

Firminiai tušinukai: kaip pasirinkti ir kur naudoti?

firminiai tušinukai

Firminė atributika – vienas iš efektyvių būtų labiau išpopuliarinti įmonės vardą ir jos logotipo žinomumą. Dažniausiai įmonės tam pasirenka įvairias technikas, pavyzdžiui, logotipą naudoja ant kanceliarinių naudojamų priemonių, drabužių, krepšių, kompiuterių ir kitų vietų. Tačiau vienas dažniausiai užsakomų firminių įmonės produktų – firminiai tušinukai. Deja, kartais įmonių vadovai klaidingai mano kad į tokią smulkmeną kaip tušinukas nereikia investuoti daug laiko ir pastangų.

Kaip pasirinkti firminį tušinuką?

Pirmiausia, norint užsisakyti firminius tušinukus, reikėtų atminti, kad šį sprendimą reikia priimti apgalvotai. Jei manote, kad tai tik smulkmena, pagalvokite, kokia priemone dažniausiai naudojatės darbe ir kokia, didžiausia tikimybė, kad gali pasinaudoti atėjęs klientas ar būsimas partneris? Greičiausiai tai ir bus tušinukas. Jį naudojame darbe, užrašams, sutarties pasirašymams. Todėl atrodytų paprasta smulkmena, turėtų būti apgalvota.

Pirmiausia, renkantis firminį tušinuką, reikia suplanuoti jo dizainą. Žinoma, geriausia būtų, jei jis derėtu su įmonės logotipu ir firminiu įmonės stiliumi. Kone dažniausia klaida, kuomet užsakomi firminiai tušinukai, yra atsainus požiūris į dizainą. Pavyzdžiui, klientai nusprendžia, kad jiems tinka vienos ar kelių spalvų tušinukai ir tiesiog užklijuoja ant jų savo įmonės logotipą. Tačiau tai nėra geriausias sprendimas, nes toks tušinukas atrodo neestetiškai, o juk jis reprezentuoja Jūsų įmonę ir jos politiką.

Kitas svarbus aspektas, į kurį reikia atkreipti dėmesį renkantis tušinuką – jo patogumas ir patvarumas. Daugelis esame susidūrę su nemalonia patirtimi, kai nemokamai gautas tušinukas konferencijoje ar kito renginio metu, jau po kelių dienų neberašo, išsiardo arba dar blogiau – yra tiesiog nepatogus rašyti. Reikėtų apgalvoti šiuos dalykus, kadangi jie taip pat gali įsiminti žmogui, rašančiam tušinuku.

Kur naudoti firminius tušinukus?

Kartais įmonių vadovai ir vadybininkai mano, jog firminiai tušinukai skirti tik darbuotojams ir jie gali mažai prisidėti prie įmonės reklamos. Tačiau iš tiesų tai tėra fantazijos klausimas. Pasitelkus kūrybišką požiūrį, galima sugalvoti kalnus idėjų, kaip panaudoti firminius tušinukus įmonės vardo garsinimui.

  • Padovanokite tušinuką kiekvienam biuro lankytojui.
  • Ant tušinukų užrašykite sparnuotą frazę.
  • Visuomet su savimi turėkite kelis tušinukus.
  • Esant galimybei, įvairių renginių metų parūpinkite lankytojams po tušinuką.
  • Praloškite kelis įdomius firminius tušinukus savo įmonės Facebook paskyroje.
  • Sukurkite instaliacija iš įmonės tušinukų savo biure
  • Kasmet leiskite naują tušinukų kolekciją atspindinčią Jūsų naują metų šūkį ar tikslą.
  • Surenkite viešą  akciją mieste ir dalinkite tušinukus.
  • Suorganizuokite tušinukų svaidymo, rinkimo ar tiesiog rašymo konkursą.
Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts