Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Namai

Fiskars – tai laiko patikrintos kokybės ir modernaus dizaino sintezė

FiskarsFiskars vardą žino ar bent jau yra girdėjęs kiekvienas. Tai seniausia Suomijos įmonė, kuri 2014 m. atšventė garbingą 365 metų jubiliejų. Šios įmonės istorija prasidėjo XVII amžiuje, kai Suomijoje pradėjo sparčiai steigtis metalo apdirbimo įmonės.  Fiskars bendrovė duris atvėrė 1649 m. ir šiandien yra viena labiausiai gerbiamų įmonių Vakarų pasaulyje. Tokį pripažinimą jai pelnė kokybe, funkcionalumu bei pažangiu dizainu alsuojanti produkcija.

O sėkmingas lipimas į populiarumo kalną prasidėjo nuo žirklių. Taip, žirklių! Fiskars yra pirmoji įmonė pasaulyje, kuri pradėjo gaminti žirkles su plastikinėmis rankenomis. Pirmosios žirklės su plastikinėmis oranžinėmis rankenomis pasaulį išvydo dar 1679 m., nuo tada jų yra parduota daugiau nei 1 milijardas, o oranžinė spalva tapo šios įmonės skiriamuoju ženklu. Tiesa, nors Fiskars pasaulyje labiausias žinomas kaip žirklių ženklas, tačiau ši įmonė sėkmingai plėtoja verslą sodo-daržo, laisvalaikio ir virtuvės srityse.

Kodėl verta rinktis Fiskars produkciją?

Fiskars produkcija yra gaminama iš aukščiausios kokybės žaliavų: nerūdijančio plieno ir smūgiams atsparaus plastiko. Peilių, kirvių, žirklių bei kitų įrankių ašmenys yra išgaląsti specialia kūgine technologija, todėl jie ilgai išlieka aštrūs ir patikimi. Kita vertus, Fiskars sodo, daržo, virtuvės bei lauko įrankiai yra gana lengvi, todėl jais nesunku manevruoti, jie tarsi prisitaiko prie žmogaus rankų, todėl su jais darbuotis yra išties paprasta.

Svarbu ir tai, kad Fiskars įrankius nėra sudėtinga prižiūrėti, pavyzdžiui, naujos kartos peiliai yra gaminami naudojant inovatyvią technologiją, kuri padengia peilį specialia danga, neleidžiančia pjaustomam maistui lipti prie peilio ašmenų. Be to, Fiskars produkcija pasižymi aptakomis formomis, šiuolaikiniu dizainu ir inovatyviomis savybėmis.

Toks Fiskars produktų dizainas tampa tikra kiekvienos virtuvės puošmena ir puikiai dera prie įvairiausių interjero sprendimų, todėl nesunkiai ras savo vietą jūsų virtuvėje. Tuo tarpu, sodo, daržo bei laisvalaikio įranga garantuoja, kad darbas su ja tikrai neprailgs ir nevargins.

Fiskars savo vardą ir reputaciją išties pateisina. Vien praeitais metais jų pelnas siekė 768 milijonus eurų.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts