Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

InterjerasNamaiPaslaugos gyventojamsVerslas

Miegamojo baldų gamyba: kaip išsirinkti lovą?

baldų gamyba Vienas svarbiausių miegamojo baldų – patogi ir jauki lova. Profesionali baldų gamyba įgyvendins išrankiausio kliento lūkesčius ir realizuos novatoriškiausius sprendimus, svarbiausia – kiek įmanoma tiksliau apibrėžti savo poreikius. Vienas pirmųjų jūsų darbų – konstrukcinių baldo dalių atranka.

Rėmas

Svarbiausia laikančioji lovos dalis yra rėmas. Baldų gamyba siūlo įvairias medžiagas, užtikrinančias konstrukcijos tvirtumą: medieną, metalą, tvirtą plastiką ir stiklą. Dažniausias gyventojų pasirinkimas – medžio masyvo konstrukcijos. Tiesa, jei norite jaustis saugiai ir patogiai, turėtumėte rinktis itin tvirtas medžiagas, pvz., kietmedį arba MDP – medžio dulkių plokštę.

Karkasas

Lovos karkasas gali būti statiškas arba spyruoklinio pagrindo. Jei nusprendėte rinktis statišką gaminį, baldų gamyba jums siūlys medžio tašelių produktus – tai pats tvirčiausias ir optimaliausias sprendimas svorio laikymui. Spyruoklinės konstrukcijos yra kur kas sudėtingesnės ir reikalauja specifinių gamybos žinių. Svarbiausia spyruoklinių konstrukcijų paskirtis – komforitško poilsio užtikrinimas ir pagalba čiužiniui, t. y. kartu jie sudaro efektyvų mechanizmą, prisitaikantį prie kūno formų. Sparčiai populiarėjantis gyventojų pasirinkimas – elektros varikliu valdomas karkasas, gebantis laisvai keisti savo formą, t. y. iš gulėjimo pozicijos pereiti į pusiau sėdimą padėtį ir pan.

Galvūgaliai

Svarbiausia galvūgalių paskirtis – estetinė funkcija, lemianti bendrąją baldo išvaizdą. Galvūgaliai gaminami iš pačių įvairiausių medžiagų, pritaikant novatoriškiausius dizaino sprendimus. Ilgą laiką vyravo metaliniai dirbiniai, išsiskiriantys subtiliais išlenkimais ir išraiškingu dizainu. Šiandien didžiausias dėmesys skiriamas baldo funkcionalumui ir ergonomiškumui, todėl gaminant galvūgalius vertinamas jų patogumas, t. y. baldas turi būti pritaikytas sėdėjimui atsirėmus ar pagalvės padėjimui. Pastaraisiais metais didžiausio klientų palankumo sulaukia minkštinto audinio dekoratyvūs galvūgaliai, kurių gamybai naudojama aukštos kokybės oda.

Čiužinys

Svarbiausias komforto rodiklis – patikimas ir tvirtas čiužinys. Tiesa, čiužinių pasiūla stebina savo įvairove, todėl ieškodami visus jūsų lūkesčius atitinkančio gaminio, neskubėkite. Įvertinkite savo ir partnerio poreikius – ar jums reikalingas vienodo kietumo gaminys, o gal jūsų nuomonė patogumo klausimu skiriasi? Ieškodami čiužinio, pagalvokite apie savo svorį – tvirtesni gaminiai rekomenduojami žmonėms, turintiems antsvorio, minkštesni čiužiniai – mažai sveriantiems pirkėjams. Daugelis čiužinių vertinami dėl papildomų savo funkcijų, pvz., dalis gaminių turi antialerginių savybių, kiti čiužiniai apsaugo nuo prakaitavimo, treti rekomenduojami žmonėms, besiskundžiantiems dažnais nugaros skausmais.

Lovos išmatavimai

Rinkdamiesi lovą, racionaliai įvertinkite baldo išmatavimus. Tradiciškai lova užima didžiąją miegamojo dalį, todėl rinkitės gaminį, kuris idealiai tiks šiai patalpai – jei lova bus per didelė, jausite diskomfortą planuodami gyvenamosios patalpos erdvę, jei per maža – nukentės ne tik jūsų, bet ir jūsų partnerio miego kokybė.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts