Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

InterjerasNamaiStatyba

Grindų dangų rūšys – sprendimai kiekvienam kambariui

grindų dangosGražios parduotuvėje esančios grindų dangos – dar ne viskas. Net ir pats brangiausias variantas bus vertas dėmesio tik tada, kai meistrai pasirūpins tinkamu montavimu. Užtat dangos pasirinkimas – itin platus. Kad ir kokį kambarį ruošiatės remontuoti, prekių pasiūla nusivilti nereikės.

Skirtingi būstai

Visi mes norime, kad namie atmosfera būtų jauki. Tai atsipūtimas po darbų, apsauga nuo lietaus ir šalčio, malonus laisvalaikis su šeima. Nepaisant bendro jaukumo veiksnio, kiekvienas būstas yra skirtingas. Trijų kambarių butas sostinės centre, remonto prašantis bendrabučio kambariukas, nuosavas dviejų aukštų namas priemiestyje, medinė kaimo troba, kompaktiškas sodo namelis. Kvadratiniai metrai, aukštų skaičius, langų dydis, stogo spalva – tik keletas iš visų ypatybių. Ir nors atrodo, kad egzistuoja tik skirtumai, vis dėlto yra ir panašumų. Vienas jų – grindų dangos poreikis.

Skirtingi kambariai

Kiek turite kambarių? Nesvarbu, koks tikslus skaičius, greičiausiai namie yra ne vienas grindų dangos tipas. Pradėkime nuo koridoriaus. Labai dažnai pasitaikantis variantas – linoleumas. Tokios grindys sufleruoja apie praktiškumą. Kaina nesikandžioja, iškloti nėra sudėtinga, galima rinktis iš įvairaus dizaino dangų. Be to, linoleumas nesunkiai valomas, tad purvas nuo batų nesukels didelių rūpesčių.

Virtuvėje dažnai pasitaikantis variantas – plytelės. Jų, kaip ir linoleumo, yra įvairaus dizaino. Nors plytelės neatrodo kaip jaukus sprendimas (basomis kojomis ant jų nėra itin malonu), praktiškumo atžvilgiu šį variantą įvertina visi, mėgstantys gaminti maistą – nešvarumai nepridarys didelių rūpesčių.

Kad ir kokios grindų dangos būtų prieinamos parduotuvėje, vonios patalpoje irgi labai populiarus variantas yra plytelės. Tai su praktiškumu susijęs sprendimas. Na, o plytelių šaltumas išsprendžiamas vonios kilimėliu. Toks kilimėlis tampa ne tik jaukumo, bet ir saugumo simboliu – juk šlapios plytelės yra slidžios, tad papildomas pagrindas padeda apsisaugoti nuo griuvimo.

Svetainės kambaryje grindų dangos pasirinkimas priklauso nuo fantazijos. Norite medinių grindų, pavyzdžiui, ąžuolinio parketo? Tai prabanga, natūralumas ir puiki išvaizda. Patiktų spalvinga kiliminė danga? Tai grožio ir jaukumo derinys.

Kiliminė danga – jaukus sprendimas miegamajame. Minkšta, šilta – tai žodžiai, kurie įsigijus kiliminę dangą tampa realybe. Be to, spalvų ir raštų pasirinkimas nemažas.

Skirtingi poreikiai

Skirtingi būstai. Skirtingi kambariai. Ir žmonės skirtingi. Vieni ieško šviesaus parketo, kiti džiaugiasi radę margą kiliminę dangą, tretiems aktualus plytelių įsigijimas. Vieniems svarbiausiu veiksniu tampa praktiškumas, kiti ieško aukščiausio lygio prabangos. Nemažai žmonių nori atrasti optimaliausią kainą. Visa tai svarbu gamintojams ir pardavėjams, kurie stengiasi, kad grindų dangos atitiktų pirkėjų poreikius.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts