Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

NamaiPaslaugos gyventojams

GSM signalizacija – puiki apsauga Jūsų namams

GSM signalizacijaNors ir gyvename civilizuotame pasaulyje, nuo vagysčių niekur nepabėgsi. Jei namai nepakankamai apsaugoti, į juos bet kada gali įsibrauti nelaukti svečiai. Laimei, šiems ilgapirščiams galima užkirsti kelią su GSM signalizacija. Tai puikus ir efektyvus būdas apsaugai nuo vagių. Signalizacija apsaugos Jūsų namus bei jame esantį turtą.

Apsisaugoti nuo vagysčių aktualu kiekvienam, todėl daugelis savo namuose montuojasi efektyvią apsaugos priemonę – GSM signalizaciją. Ji tinka gyvenamiesiems namams, butams, kotedžui, garažui, sandėliui ir kitoms erdvėms, nuo kurių įsibrovimo stengiamasi apsisaugoti. Tokios signalizacijos išsiskiria savo funkcionalumu, kadangi jos yra lengvai valdomos mobiliuoju arba fiksuoto ryšio telefonu ar net SMS žinute. Toks paprastas šios apsaugos sistemos naudojimas yra netgi labai patogus namo savininkams, kurie apie namuose esančią situaciją nori viską žinoti savo mobiliąja ryšio priemone.

Kaip veikia GSM signalizacija? Jos veikimo principas yra visai paprastas – pavojaus atveju ji namuose įjungia sireną, o namo šeimininkui ir sistemoje nurodytiems numeriams paskambina arba išsiunčia trumpąją SMS žinutę apie esamą situaciją. Taigi, jei vagys bandys įsibrauti į jūsų namus, apie tai jūs sužinosite pirmas. Svarbu paminėti ir tai, jog GSM signalizacijos davikliai turi akumuliatorius, todėl jų veikimas nepriklauso nuo elektros grandinės būsenos, prie kurios jie yra prijungti. Tai suteikia daugiau patogumo ir saugumo.

Prie sistemos lengvai galima prijungti įvairius belaidžius ir laidinius daviklius pagal kliento poreikius. Signalizacija gali vartotoją skambučiu ar SMS žinute įspėti ne tik apie įsilaužimą, bet ir apie gaisro pavojų, dujų nuotekas, žemės drebėjimą ar net ir tokius veiksmus kaip lango/durų pravėrimą. Visa tai veikia vienos signalizacijos pagalba, todėl nebereikia jaudintis dėl namuose galinčių ištikti pavojų – apie visas nelaimes ir nelaimingus atsitikimus sužinosite pirmieji.

Kiekvienas nori apsaugoti savo namus nuo įvairių ir netikėtų incidentų, tad GSM signalizacija puikiai pasitarnauja kaip patikima ir efektyviai veikianti apsaugos priemonė. Ją galima montuoti tiek namuose, tiek įvairiuose objektuose ir visa tai padaryti galima patiems. Tai patogu, paprasta ir saugu – pasirūpinkite savo būsto saugumu jau šiandien.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts