Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

DarbasPaslaugos gyventojamsPaslaugos versluiVerslas

Kasečių pildymas Tauragėje – mąstantiems praktiškai bei „žaliai”

kasečių pildymas TauragėjeDaugelio iš mūsų darbovietėse ar namuose garbingoje vietoje stovi Ponas Spausdintuvas – nesvarbu, „mintantis” rašalu ar lazerinis. Nors ir didžioji dalis duomenų saugojami elektroniniuose dokumentuose, tačiau neretai būtinos ir popierinės jų kopijos – tai gali būti tiek svarbios sutartys, ant kurių reikalingas tam tikro asmens parašas, tiek ir studento konspektai svarbiam egzaminui. Apsidairykite – aplink mus guli šūsnys juodai baltų bei spalvotų lapų su tekstais ar paveiksliukais: ar kada nors pagalvojote, kokia viso to kaina mūsų piniginei ir…gamtai? Kasečių pildymas Tauragėje ir šią paslaugą teikiančios įmonės apie tai mąsto: suderinamas jūsų „popierizmo” poreikis, taupymas bei rūpinimasis gamtoje.

Kyla klausimas, kuo spausdintuvo kasečių pildymas Tauragėje toks ypatingas? Svarbu ne pats miestas, bet pildymo procesas ir to pasėkoje gauti rezultatai. Biuruose ar kitose įstaigose, kur spausdinimo poreikis yra itin didelis, tikriausiai net nepajuntama, kaip nauja kasetė išeina iš „apyvartos” (vidutiniškai tai turėtų įvykti po 1000 spausdinimų). Kas tokiu atveju daroma? Neretai kreipiamasi į už kanceliarijos reikmenis atsakingą asmenį, jog užsakytų naują. Stop! Galite pasielgti kur kas išmintingiau – pasinaudokite kasečių užpildymo paslauga, tinkama tiek rašaliniams, tiek lazeriniams spausdintuvams. Tai atlikti galima su praktiškai visų modelių kasetėmis, tik kai kurie gamintojai, „užuodę” konkurenciją, įmontuoja tam tikras mikroschemas, sudarančias kliūtis papildymui.

Paklausite, ar tai nėra laiko gaišimas ir kokios naudos kasečių pildymas Tauragėje gali atnešti?

  • Procesas vyksta labai greitai: paskambinate ar susisiekiate elektroniniu paštu su šia veikla užsiimančia firma, kuri kasetę užpildo per pusdienį ar dar greičiau. Jei jums spausdintuvas yra tiesiog būtinas, neretai paslaugos teikėjas pasiūlo nemokamą pakaitinę kasetę, kurią galima naudotis iki kol bus užpildyta jūsų.
  • Kasečių pildymo paslauga kainos prasme yra žymiai patrauklesnė nei naujos kasetės įsigijimas. Grubiai skaičiuojant, sutaupoma 50 – 70 procentų spausdinimui išleidžiamų lėšų. Tarkime, iki šiol mėnesiui reikėdavo skirti 1000 litų kasečių pirkimui. Pastarąsias pildant, susitaupytų visai nemenka sumelė, kurią gali ma išleisti kur kas prasmingiau, ar gi ne?
  • Dalis skaitančiųjų tikriausiai pultų argumentuoti, jog svarbiau spausdinimo kokybė nei tie keli (iš tikrųjų – keli šimtai) litai. Ir šioje vietoje pastarieji turėtų nustebti: užpildytos kasetės spausdina ne ką prasčiau nei originalios, nenukenčia (o kartais net ir pailgėja) tarnavimo laikas.
  • Ir galiausiai – faktas susimąstymu. Išmetamos tuščios, vieną kartą panaudotos spausdintuvų kasetės prisideda prie visuotinės aplinkos taršos (plastikas nesuyra maždaug 450 metų…). Įsivaizduokite, kiek jūsų biuras ar namų ūkis padaro žalos aplinkai per mėnesį? metus? 10 metų?

Naudojimasis kasečių pildymo paslauga – jokių pastangų nereiklaujantis žingsnis, padedantis sutaupyti bei prisidėti prie aplinkosaugos.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts