Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

InterjerasNamai

Įmontuojama buitinė technika: kaip paruošti patalpas?

Įmontuojama buitinė technika padeda sukurti vientisą ir tvarkingą virtuvės interjerą ir gali būti panaudojama labai praktiškai. Pavyzdžiui, orkaitę galite įrengti atskirai nuo kaitlentės, jums patogiame aukštyje, o į baldus integruota skalbimo mašina kelia kur kas mažiau triukšmo ir vibracijos. Jei turite aiškų planą ir projektą, galite iškart užsisakyti visą įmontuojamą buitinę techniką viename komplekte, todėl ne tik baldai, bet ir prietaisai bus vienodo stiliaus, o jų vieta bei pasiekiamumas priklausys tik nuo jūsų pageidavimų.

Viena svarbiausių įmontuojamos buitinės technikos įrengimo dalių – pasiruošimas. Kad integruoti baldus su buitine technika į patalpas būtų kuo paprasčiau ir visas komplektas tarnautų ilgai nekeldamas jokių didelių problemų, turite įvertinti keletą labai svarbių aspektų. Kokie jie?

Elektra

Tam tikrų prietaisai gamintojai reikalauja, kad patalpose, kuriose bus įrengiami, būtų įvestas įžeminimas. Tai svarbu norint įrengti orkaites ar indaploves, antraip jūsų įmontuojamai buitinei technikai nebus taikoma garantija be jokių apribojimų.

Tokiems įrenginiams kaip šaldytuvas, skalbimo mašina ar indaplovė reikės pasirūpinti šakutės lizdu su įžeminimu, kurios srovė siektų 220 V ir 15 A.

Įmontuojamiems gartraukiams, kurie yra kamino tipo, būtini kabelių išėjimai, kurie turi būti įrengti apie 180-200 cm nuo grindų.

Santechnikos įranga

Jei būstą įsirenginėjate naujai ir dar tik ketinate pastatyti visą įmontuojamą buitinę techniką, vandentiekiui skirtus vamzdžius tieskite ne žemiau nei 60 cm nuo grindų. Kanalizacija gali būti išvesta kiek žemiau. Montuojant daugiau įrenginių, kuriems reikalingas vandens įtraukimas / išpylimas, ant kiekvieno jų šalto vandens vamzdžio turi būti papildomai pritvirtintas atsišakojimas su sklende.

Skirtingų gamintojų prietaisai

Vieni mėgsta iškart įsigyti visą įmontuojamos buitinės technikos komplektą, kiti viską perka atskirai. Abu variantai yra įmanomi ir gali būti puikiai įrengti, tačiau yra keletas išimčių, kurios ženkliai palengvintų šį procesą. Pavyzdžiui, jei norite atskirai įsigyti kaitlentę ir orkaitę, pasistenkite, kad šie prietaisai būtų to paties gamintojo.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts