Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Paslaugos versluiVerslas

Šiuo metu galima įsigyti įmones ir su veiklos istorija

miestas

Įmonių registravimo bei įsigijimo klausimai kelią nerimą ne vienam pradedančiam verslininkui. Tačiau, neverta orientuotis vien į įprastą tvarką. Aiškiau kalbant, norint įsigyti arba registruot įmonę, nebūtina vadovautis registrų centro ar kitų institucijų nurodytais žingsniais. Viskas gali būti supaprastinta, jeigu tik pasinaudosite atitinkamomis paslaugomis. Geriausia tai, kad tų paslaugų dėka galima sutaupyti ganėtinai daug pinigų. Lietuvoje daugelis žmonių, pradedančių savarankišką veiklą, kreipiasi į tam tikras įmones bei privačius asmenis tam, kad veiklą įteisintų pigiau ir greičiau.

Registruojant įmones, dažnai kyla klausimų nuo ko viską pradėti. Tačiau, jeigu įmonė būtų registruojama naudojantis tam tikrų specialistų paslaugomis, tokių klausimų nekiltų. Paprastai kalbant, tie specialistai viską patys atliktų arba bent jau nurodytų ką tiksliai turite daryti ir kaip tai padaryti. Tiesa, verta akcentuoti, kad paslaugų kainos yra skirtingos atsižvelgiant į paslaugų pobūdį.

Pavyzdžiui, jeigu kreipiatės dėl įmonės registravimo paslaugų, galite rinktis, jog specialistai viską atliktų už jus arba tiesiog galite rinktis konsultacijas. Pastarasis variantas būtų pigesnis tuomet, jeigu viską darytumėte patys ir vadovaudamiesi tam tikrais patarimais, kuriuos pateikia minėti specialistai. Taipogi svarbu žinoti, kad naudojantis konsultacijomis, reikėtų pasinaudoti ir kitomis paslaugomis, kurias siūlo minėti specialistai.

Jeigu registruojate įmonę patys, turėtumėte pasidomėti kokie įkainiai taikomi už kapitalo formavimo paslaugą arba registracijos adreso suteikimą. Dažniausiai į paslaugų kainą nėra įtraukiami šie darbai, jeigu užsakomos tik konsultacijos.

Kitas atvejis – registruoti įmonę per minėtus specialistus. Tai reiškia, kad jūs sumokėtumėte nustatytą sumą ir gautumėte naują įmonę, norimu pavadinimu. Aišku, kaina priklausys nuo jūsų poreikių ir reikalavimų. Jeigu registracijos adreso neturėsite ir kapitalo sumos nebus, tuomet kaina turėtų mažėti.

Lengviausias būdas pradėti veiklą įmonės vardu – įsigyti jau veikiantį juridinį asmenį. Galite rinktis tiek visiškai naujas, tiek ir jau kažkokią veiklos istoriją turinčias įmones. Kainos priklauso nuo daugelio aspektų, tačiau jos nėra labai didelės. Tokias parduodamas įmones galite rasti internete, tiesiog per paieškos sistemas suvedę atitinkamus raktažodžius, tokius kaip „Parduodame UAB su istorija“ ar kažkas panašaus.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts