Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Paslaugos versluiStudijos

Jau kurį laiką toks variantas yra naudojamas labai plačiai. Pradedant nuo mokymosi įstaigų ir baigiant viešuoju sektoriumi bei verslu. Kadangi tokiu būdu galima nesunkiai perteikti informaciją, kuri būtų pasiekiama neribotą laiką. Praktiškai iki tol, kol neprarastų savo aktualumo. Ir tikrai ne atsitiktinai šis variantas tapo toks populiarus. Kadangi vizualiai pateikiama informacija yra suprantama bei įsimenama žymiai geriau, negu tekstinis formatas. Todėl ir naudojama tai taip plačiai. Be to, paprastus variantus galima sukurti gana nesudėtingai ir be didelių investicijų. Kas dar padidina tokio mokymosi patrauklumą.

Kaip ir kada reikėtų juos kurti?

Kiekvieną situaciją reikėtų vertinti individualiai. Tačiau yra keli pagrindiniai aspektai, kurie gali būti puikus indikatorius, jog reikalingi mokomieji filmukai informacijai perteikti. Kadangi galbūt ir neverta užsiima jų kūryba dėl vienkartinio atvejo, kai tai aktualu tik kelioms žmonėms. Todėl labai svarbu, kad toks informacijos pateikimas išliktų aktualus ilgesnį laiką. Tuomet beliks tik suteikti žmonėms prie jos prieigą ir papildomai neinvestuoti į jų mokymą. Būtent dėl šios priežasties informacija tokiu būdu ir yra pateikiama. Ji leidžia ženkliai sutaupyti resursų. Aišku, kiekvieną kartą svarbu pasirinkti tinkamiausią būdą informacijai perteikti. Tai gali priklausyti tiek nuo jos pačios pobūdžio, tiek ir nuo auditorijos. Vienaip pateikti faktai bus įdomūs ir įsimins jaunimui, o visai kitaip reikėtų juos pristatyti verslui.

Užsiimti savarankiškai ar ieškoti profesionalios pagalbos?

Tai gana dažnas klausimas, kadangi neretai norisi rasti geriausią sprendimą visais aspektais. Šiuo atveju mokomieji filmukai gali būti kuriami tiek savarankiškai, tiek ir pasitelkiant specialistų pagalbą. Pastaruoju atveju galima tikėtis profesionalesnio turinio, didesniu interaktyvumu pasižyminčių sprendimų. Kadangi tikrai ne atsitiktinai įmonės specializuojasi šioje srityje ir gali pasiūlyti geriausius sprendimus. Aišku, jeigu pateikiama informacija pakankamai paprasta ir savo komandoje turite tą padaryti galinčių žmonių, tuomet galima ir savarankiškai užsiimti kūryba. Bet visuomet svarbu įsivertinti, kiek resursų prireiks vienam ar kitam pasirinkimui ir kokio atitinkamai rezultato būtų galima tikėtis.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts