Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Finansai

Jau nebėra taip paprasta gauti vartojimo paskolas internetu

pinigaiGalvojate kur pasiskolinti būtų pigiausia? Ekspertai pataria iš pradžių ieškoti ne geriausio pasiūlymo, o mokumo vertinimo nuostatų. Jie padeda suprasti ar išvis apsimoka gaišti laiką teikiant paraiškas kredito įstaigose ir ne tik. Jeigu jums reikalinga ypač pigi paskola, tai dar nereiškia, kad ją gauti galėsite lengvai. Dažnai atvejais, kreditoriai atmeta kai kurių žmonių prašymus suteikti finansavimą. Jie tai argumentuoja būtent mokumo vertinimo nuostatuose esančiais draudimais. Tad, jeigu norite suprasti ar jums kreditoriai galės skolinti pinigus, tuomet reikėtų paskaityti kas tuose nuostatuose yra rašoma. Tai tikrai padės išvengti laiko švaistymo.

Be abejo, bene svarbiausiu reikalavimu laikomos pajamos. Jeigu esate asmuo, kuris pajamas gauna tik ši pašalpų, jau iš karot turėtumėte suprasti, kad jokia kredito įstaiga negalės jums padėti. Bedarbiams asmenims ir tiems, kurie jokių pajamų negauna, negali gauti paskolų. Visos pajamos turi būti laikomos tvariomis. Pašalpos nėra priskiriamos prie tvarių. Tad, jeigu galvojate kitaip, vadinasi smarkiai klystate.

Greitųjų paskolų bendrovės taip pat pabrėžia, kad prieš imant paskolą, būtina paskaityti preliminarias sutarties sąlygas bei keliamus reikalavimus. Pavyzdžiui, vos sulaukę 18 metų, jaunuoliai bando skolintis internetu. Blogiausia tai, kad jie neatkreipia dėmesio į tai, jog kai kurie kreditoriai nustato amžiaus ribą. Pavyzdžiui, vienur skolintis galima sulaukus 19 metų, kitur klientų amžius turi būti nemažiau nei 22 metai. Tad, kai rasite paskolų bendrovę, pirmiau pažiūrėkite kokią amžiaus ribą ji yra nustačiusi, nes išimčių vargu ar bus.

Taip pat reikia paminėti, kad neretai yra sudaroma klaidinga nuomonė, kad paskolos iš žmonių yra gaunamos paprasčiau. Aišku, jeigu kalbėtume apie fizinius asmenis, kurie tarpusavyje susitaria, tuomet taip – galbūt viskas bus paprasčiau. Bet, jeigu kalba eina apie fizinius asmenis, kurie pinigus skolina per sutelktinio finansavimo platformas, tuomet situacija keičiasi kardinaliai. Ten tikrai paskolos neišduodamos lengviau. Priešingai, viskas gali būti sudėtingiau. Tokiose vietose įprastai paskolos išdavimo terminas trunka gerokai ilgiau nei skolinantis iš paprastų kredito bendrovių. Ten paskolos suma turi būti surenkama iš skirtingų žmonių.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts