Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Paslaugos versluiVerslas

Ką reikia žinoti ruošiant siuntas karantino laiktarpiu?

siuntos

Karantino metu siuntos gali vėluoti. Esant dideliam siuntų srautui, ant siuntos reikia nurodyti telefono numerį arba el. paštą. Tinkama siuntų pakuotė vienas pagrindinių veiksnių lemiančių saugų siuntų pristatymą. Kokybiškai ir patvariai supakuotas siuntos turinys bus apsaugotas nuo išorės veiksnių ar galimų pažeidimų transportavimo metu. Savo siuntą supakuokite taip, kad ją gabenant niekas nesudužtų, nesulūžtų ar nesusigadintų. Savo vardą, adresą, gavėjo vardą ir adresą užrašykite arba atspausdinkite aiškiai ir įskaitomai. Gavėjo vardą, adresą taip pat aiškiai ir įskaitomai užrašykite arba atspausdinkite ant siuntos.

  • Gatvės pavadinimą, namo ir buto numerį, už miesto ribų esančio kaimo, gyvenvietės arba kaimo tipo ar gyvenvietės pavadinimą.
  • Kaimo ir rajono pavadinimą, pašto kodą.
  • Miesto arba apskrities pavadinimą.
  • Šalies pavadinimą, siunčiant į užsienį.

Kurjerių paslaugos

Kurjerių paslaugos– tai korespondencijos, dokumentų, siuntų ar smulkių krovinių pristatymas nuo durų iki durų. Kurjerių paslaugos tai- patogus, greitas ir patikimas sprendimas, jūsų siuntų dokumentų ar smulkių krovinių pervežimui. Norėdami sužinoti siuntos pervežimo kainą, kainų skaičiuoklėje pasirinkite siuntos tipą, suveskite maršrutą, siuntos duomenis ir paspauskite mygtuką- skaičiuoti kainas. Sistema automatiškai paskaičiuos ir pateiks jums patikimų kurjerių- vežėjų pasiūlymus. Iš pasiūlymų sąrašo pasirinksite jums palankiausį ir geriausį pasiūlymą ir vos per kelias minutes užsisakysite savo siuntos ar krovinio pervežimą pasirinktu maršrutu.

Kodėl verta rinktis kurjerių paslaugas?

Kurjerių paslauga- tai patogus ir greitas būdas pristatyti jūsų siuntą. Kurjeriai siuntas paima tiesiogiai iš  siuntėjo ir pristato gavėjui. Užsakius kurjerių paslaugą jums nereikia savo siuntų vežti į siuntų terminalus ir gaišti laiko eilėje, kol jūsų siunta bus užregistruota. Jums nereikia už paslaugas atsiskaityti grynais. Tą galite padaryti intrnetu, neiškėlę kojos iš namų ar buto. Be to kurjeriai siuntas pristato greičiau palyginus su kitais siuntimo būdais. Svarbiausi kurjerių privalumai- patogumas ir eperatyvumas.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts