Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

NamaiPaslaugos gyventojamsVerslas

brokerisJeigu norite pirkti arba parduoti butą, tokiu atveju reiks paskirti nemažai laiko, kadangi tai gana ilgas ir gal net sudėtingas procesas, kurį perprasti gali toli gražu ne visi. http://www.dedu.lt – vienas populiariausių puslapių Lietuvoje, kur galima reklamuoti savo parduodamą butą arba užsukti čia tokiu atveju, jeigu norite susirasti Jums labiausiai tinkamą. Kadangi didžioji dalis Lietuvos gyventojų savo skelbimus talpina būtent čia – galima pasidžiaugti, jog pavyks sutaupyti labai daug laiko susipažįstant su pasiūlymais. Užtenka kartą per parą užsukti ir apžiūrėti galimybes. Galbūt kuri nors Jums tiks?

Visgi, kai kurie asmenys visiškai nenori skirti laiko paieškoms arba pardavimui. Tokiu atveju pasisamdomi brokeriai, kurie padeda darbus atlikti greitai ir paprastai. Jie, lygiai taip pat kaip ir kiti žmonės – su galimybėmis susipažįsta puslapyje http://www.dedu.lt , tačiau pliusas tas, kad Jums pačiam neteks čia naršyti. Kadangi brokerių pasirinkimas yra toks pat platus, kaip ir būtų – pateikiame gaires, kurios gali Jums padėti bent kiek supaprastinti paieškas. Mūsų pateikiami kriterijai – universalūs, tad paieškos nebus labai sudėtingos.

  1. Reputacija. Renkantis brokerį labai svarbu įvertinti, kokia yra jo reputacija, kadangi toli gražu ne kiekvienas yra toks geras, kaip save pristato. Lietuvoje NT brokeriai kaip specialybė nėra labai ilgai veikianti, tad nieko keisto, jog visi negali būti labai geri specialistai. Jie turėtų atstovauti kokią nors įmonę ir tuo pačiu dažniausiai internete galima rasti naudingus atsiliepimus.
  2. Darbo trukmė. Visada visi nori asmens su patirtimi, tačiau reikia nepamiršti to, kad visi nuo kažko pradedame. Tai reiškia, kad rekomenduojame nesiorientuoti vien tik į labai ilgą laiko tarpą dirbantį asmenį, tačiau jeigu pavyko tokį atrasti – tai ypač didelis pliusas.
  3. Licencija. Kiekvienas profesionalas privalo turėti licenciją, kuri įrodo, kad jis turi teisę verstis čia veiklą. Kol vieniems atrodo, kad tai nereikšminga smulkmena, tuo tarpu kiti dažniausiai į tai kreipia dėmesį. Lygiai taip pat ir mes.
  4. Alga. Natūralu, kad kiekvienas specialistas nusistato savus procentus, kuriuos dažniausiai reikia mokėti nuo parduodamo būsto arba perkamo buto. Šiuo atveju reikia skirti kuo daugiau dėmesio, kadangi galima atrasti tiek labai pigias paslaugas, tiek labai brangias. Natūralu, kad didelis pigumas labai dažnai kelia daug klaustukų, tad svarbu pagalvoti, ar tikrai verta taupyti. Kartais tokie prasti brokeriai ilgus mėnesius nesugeba parduoti būsto.
  5. Platforma. Skirtingi brokeriai turi skirtingus būdus, kaip parduoti būstą. Žinoma, dažniausiai tai ką jie daro jau yra gerai, tad nebūtina tiksliai klausti, kaip jie atliks savo darbą. Aišku, jeigu įdomu – įmanoma ir visai rekomenduotina.

Kiekvienas asmuo gali nusistatyti tuos kriterijus, kurie jam atrodo patys svarbiausi ir kurie dažniausiai nulemia pasirinkimą.  http://www.dedu.lt – puslapis, kuriame galima labai greitai atrasti jums tinkamą butą arba patalpinti skelbimą, kuriame aprašomas jūsų pardavimas. Viskas patogiai vienoje vietoje, tad negaiškite savo laiko. Juolab, sutaupykite pinigų pats ieškodamas ir siūlymas. Brokeriai – nebūtini. Jie tik paprasčiausiai patogi galimybė.

 

 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts