Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

DarbasEl. komercijaPaslaugos versluiVerslas

OFIN.LTKiekvienas geras verslininkas žino, kad lepinti savo klientus yra privalu. Tiesa, skiriasi lepinimo būdai. Kol vieni turėdami galimybę suteikia pačias įvairiausias nuolaidas, tuo tarpu kiti dovanoja smulkmenas, kurios pakelia nuotaiką. OFIN.LT yra internetinė kanceliarinių prekių vieta, kur galima įsigyti ir kokybiškas verslo dovanas parodysiančias Jūsų klientams, kokie jie Jums yra svarbūs ir reikalingi.

Kalendoriai

Tai bene pati populiariausia dovana, kurią įteikia ne tik verslininkai savo klientams, tačiau ir politikai savo rinkėjams. Koks pliusas? Kalendorius yra naudingas daiktas, tad natūralu, jog daugelis jo neišmeta ir visus metus sėkmingai laiko ant stalo, nešiojasi piniginėje ar panašiai. Net ir nenorėdami žmonės pasižiūrėję į kalendorių taip pat pamato ir verslo emblemą, kuri ilgainiui paprasčiausiai įsimena. O toks ir turėtų būti kiekvieno verslininko tikslas. Ne tik įtikinti, kad jo produkcija arba paslaugos yra geros, tačiau tuo pačiu ir paprasčiausiai pranešti visuomenei apie save. Juk sakoma, kad bet koki reklama yra reklama.

Parkeriai

Tai didelė ir tikrai labai svarbi dovana, kuri dažniausiai įteikiama jau patiems garbiausias svečiams, kurie nusipelnė išskirtinio dėmesio. OFIN.LT siūlomi parkeriai yra gaminami iš kokybiškų medžiagų ir tuo pačiu išskirtinio dizaino, kad kiekvienam garbiam žmogui būtų prestižas laikyti tokią kokybišką priemonę ir tuo pačiu su ja pasirašyti pačiu svarbiausius dokumentus.

Ant parkerių bei plunksnakočių taip pat galima išgraviruoti įmonės logotipą arba bent jau pavadinimą. Tokiu atveju ši priemonė taip pat bus puiki ir visiškai nieko nekainuojanti reklama.

Raktų dėžutės ir pakabukai

Ši verslo dovana yra labai praktiška, todėl taip pat dažnai pasirenkama. Šiais laikais dovanoti skrajutes arba atvirukus atrodo kiek netinkamas pasirinkimas, kadangi tokia dovana labai greitai tampa šiukšle ir tokiu atveju visi pinigai į reklamą būna paprasčiausiai išmesti. Raktų dėžutės bei pakabukai taip pat dažniausiai dekoruojami specialiais raštais, emblemomis bei užrašais, kad jie būtų naudingi ir reikalingi. Žmonės jais tikrai naudosis tiek laiko, kiek ji tarnaus. vien todėl verta sumokėti kiek daugiau už gaminį, kuris sėkmingai tarnaus ilgą laiko tarpą.

Vizitinių kortelių dėklai

Dar viena labai naudinga dovana. Labai gerai, kai žinote, kuo užsiima Jūsų klientas. Tokiu atveju paprasčiau galima nuspręsi, ar jam bus reikalingas vizitinių dėklas. Žinoma, kai kuriais atvejais priklausomai nuo to, kokio pobūdžio verslą jūs puoselėjate – galima nuspręsti ir kuo užsiima Jūsų klienai. Pavyzdžiui, jeigu prekiaujate didmenine prekyba – žinoma, kad su jumis bendrauja smulkieji verslininkai ir jie tikrai bus labai patenkinti gavę dovanų vizinių dėklą. Taip pa puikiai tinka ir dokumentų dėklas, kuris gali būti puoštas Jūsų įmonės logotipu.

Užrašų knygutės

Galiausiai, tai pats pasukinis mūsų pasiūlymas, kuris tikrai nėra prasčiausias. Netgi priešingai. Tai dar vienas iš labai ilgai ir sėkmingai naudojamų daiktų, kuris dažniausiai panaudojamas kiekvieną dieną. visada galima dovanoti ir darbo kalendorius, kurie užimtiems asmenims yra labai reikalingi, kad ši dovana bus tikrai praktiška ir realiai panaudojama.

**

OFIN.LT orientuojasi į skirtingų žmonių poreikius, todėl stengiasi pasiūlyti kuo platesnę pasiūlą už skirtingą kainą, kad kiekvienas atrastų tai, kas jam labiausiai tinka. Natūralu, kad daugelis verslininkų verslo dovanas perka pagal tai, ką patys norėtų gauti. Nepamirškite, kad naudingą įsikūnyti į savo klientą, kad būtų paprasčiau suvokti, ko jis gali norėti.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts