Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

NamaiPaslaugos gyventojamsPaslaugos verslui

perkraustymo paslaugosBūsto keitimas yra ir malonumas, ir jaudulys, ir stresas. Visi patarinėja ką ir kaip daryti, kad viskas vyktų kaip įmanoma sklandžiau, tačiau dažnai pamirštama apie dalykus, kurių negalima daryti paskutinėmis dienomis ar persikraustymo metu. Būtent tai ir aptarsime šiame straipsnyje.

Nepirkite maisto produktų. Nuo akimirkos, kuomet sužinote apie persikraustymą apribokite maisto produktų pirkimą. Pirma, tai papildomi daiktai, kuriuos reikės perkraustyti, antra, gali būti problemų su šaldytais produktais. Šaldytuvą rekomenduojama atlaidinti bent 12 valandų prieš transportavimą, kad jis būtų sausas ir nepradėtų varvėti vanduo pajudinus iš vietos ar pavertus. Taigi šaldytų produktų jame negalės būti. Vieną kitą šaldytą vištos šlaunelę gal priglaus kaimynas, tačiau didelio kiekio tikrai ne. Todėl verčiau nepirkti naujų šaldytų produktų, o ruošti maistą iš to kas yra namuose. Niekas nesupyks, jog paskutinę dieną bus tuščias šaldytuvas, o namiškiams užsakysite šeimyninę picą.

Nepalikite nesupakuotų daiktų paskutiniam vakarui. Kuo mažiau daiktų liks persikraustymo išvakarėse, tuo mažiau streso patirsite.Nors perkraustymo paslaugos teikėjai pasirūpina visais pervežimo rūpesčiais, tačiau turite būti žvalūs ir energingi, todėl paskutinė naktis turi būti skirta miegui, o ryte telieka papusryčiauti, įsidėti dantų šepetuką ir atsisveikinti su senuoju būstu.

Nepalikite vaikų ir naminių gyvūnų painiotis po kojomis. Persikraustymas – intensyvus veiksmas, vyrukai zuja pirmyn-atgal, jūs taip pat pakuojate paskutinius daiktus arba padedate krovėjams, o gal tiesiog reguliuojate kas kur yra ir kaip saugiau pakrauti. Ši sumaištis ne vieta vaikams ar naminiams gyvūnams, kurie gali „palįsti“ po kojomis ir netyčia nukentėti. Verčiau juos pusdieniui palikti pas giminaičius – bus ramiau ir jiems ir jums.

Nepamirškite privažiavimo prie durų. Kraustymo paslaugos automobilis yra pakankamai didelis, todėl reikėtų pasirūpinti, jog jis galėtų privažiuoti prie pat laiptinės. Tai padaryti lengviau, jei pasirūpinama iš vakaro. Tereikia užstatyti savo šeimos (ar pasitelkti kaimyno) automobilius pageidaujamoje vietoje, o atvykus krovininiam transportui, jį užleisti patraukus saviškiu atokiau.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts