Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

DarbasInterjerasVerslas

darbo kambarysVis daugiau žmonių atranda nuotolinio darbo privalumus. Iš dalies esame susiklosčiusios situacijos įkaitai tačiau tuo pačiu galime stebėti kaip greitai prisitaikome ir priimame naujus iššūkius. Jei iki šiol namuose neturėjote specialios vietos skirtos darbui, pats laikas tokią įsirengti arba atsinaujinti. Dabar jau niekas neabejoja kad bent pusė visų darbuotojų liks dirbti iš namų todėl belieka sukurti tokį darbo kambarį kuriame jaustumėtės produktyvus ir neblaškomas pašalinių veiksnių. Apie tai kalbamės su Admodum.lt baldų konsultante Birute.

Nuo ko pradėti

Iš technologinės pusės namų biurą įsirengti lengva nes pagrindinės darbo priemonės yra aiškios ir vienodos visiems – kompiuteris, spausdintuvas, skeneris ir kt. Kur kas svarbiau yra gerai organizuota darbo erdvė, tačiau visų pirma reikia pradėti nuo tinkamos vietos darbui parinkimo. Rami vieta kurioje kuo rečiau jus trukdys šeimos nariai ar augintiniai, yra visa ko pagrindas nes darbe svarbiausia atsiriboti nuo visų trukdžių. Idealiausiu atveju tai atskiras kambarys tačiau gali visiškai užtekti ir dalies kambario arba darbui skirto kampo.

Kas svarbu?

Dirbti tenka ir anksti ryte ir vėlai vakare, deja toks darbo namuose trūkumas. Tam kad nejaustumėte diskomforto ir nesugadintumėte akių jūsų kambaryje reikia pasirūpinti pakankamai ryškiu apšvietimu. Jei įmanoma darbo stalą geriau statykite prieš langą arba po stoglangiu kad kuo ilgesnį laiką galėtumėte praleisti dirbdami esant natūraliai dienos šviesai.

Jeigu dirbate vasarą, tikėtina kad kambaryje bus karštą ir tai jus vargins, sukels mieguistumą ir prarasite produktyvumą. Išgelbėti gali tik įrengtas stacionarus arba nešiojamas oro kondicionierius arba bent jau ventiliatorius.

Kokybiškas stalas ir patogi kėdė

Darbo rezultatui visiškai nesvarbu kokio gamintojo kompiuteriu dirbate tačiau stalas prie kurios sėdite ir ergonomiška kėdė jūsų savijautai reiškia labai daug. Stalas ir kėdė turėtų būti reguliuojamo aukščio, su galimybe atlenkti norimu kampu, patogūs porankiai ir atrama nugarai. Darbo stalas neturėtų būti mažas, vietos reikia tiek kad tilptų reikalingi dokumentai ir biuro technika jei tokią naudojate. Nepamirškite ir malonių smulkmenų, papuoškite darbo aplinką daiktais kurie jus įkvepia ir motyvuoja.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts