Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Paslaugos versluiVerslas

Pastarasis klausimas, kodėl verta siuntas siųsti naudojantis DHL paslaugomis, yra itin paprastas. Tikriausiai daugeliui nekyla abejonių, kad tai – viena patikimiausių ir didžiausių tarptautinių siuntų gabenimo tarnybų visame pasaulyje. Todėl siuntų gabenimas per šią tarnybą yra patikimas ir visiškai užtikrintas.

Pasak siusk24.lt, jie atsakingai renkasi sau partnerius todėl, kad jie taip pat yra kažkieno partneriai. „Todėl tiesiog privalome paslaugas teikti kokybiškas ir patikimas, – teigia jų atstovas. – DHL sukaupusi labai turtingą patirtį šioje srityje, todėl su tokiu partneriu yra labai paprasta ir saugu dirbti, o situacijas išspręsti itin paprasta“.

Tiesa, tiesiogiai siunčiant pavienius siuntinius per šias gerai žinomas tarnybas yra ganėtinai nepigu, nes už kokybę tenka susimokėti. Tačiau visuomet galima surasti geriausią sprendimą, siunčiant per kitas siuntų bendroves. Jos bendradarbiauja su tomis pačiomis kurjerių tarnybomis, tačiau gali pasiūlyti konkurencingesnę kainą, nes jų surenkamų siuntų kiekiai yra dideli.

Tokiu būdu galite rinktis tiek įprastą siuntimą, tiek Express siuntimo paslaugą ir savo siuntą sekti pagal kurjerių tarnybos pateikiamus duomenis realiuoju laiku. Tokiu būdu turėsite ne tik patikimą partnerį, prekiaujant internetu tarptautinėje rinkoje, bet ir leisiantį sutaupyti nemažai jūsų siuntimo kaštų.

DHL kurjeriai siuntas gali nugabenti į daugiau nei 200 pasaulio šalių įvairiais būdais ir skirtingo dydžio siuntinius nuo mažiausio paketo iki didžiausio krovinio. Įprastu būdu siunčiamos siuntos pristatomos per 3-6 d.d. visame pasaulyje, o pasirinkus skubų siuntimą į Europą – vos per 1-2 d.d. Visi pristatymai vykdomi tiek užsakovui, tiek adresatui patogiu principu – „nuo durų iki durų“, todėl rūpintis siuntos pridavimu jums nereikės. Taipogi, kiekvienu atveju siunčiant skirtingo tipo siuntinį, nereikės ieškoti keleto skirtingų siuntinių vežėjų ar geriausios kainos pasiūlymo.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts