Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Verslas

Jeigu turite  giminaičių arba kitų artimųjų Olandijoje ir norite jiems parodyti dėmesį, visada galite pasinaudoti vežėjų paslaugomis. Juk esant toli nuo tėvynės- taip skanu ragauti lietuviškų varškės sūrių, naminės uogienės arba močiutės krosnyje keptos duonos… Visa tai- ne tik skonis ir kvapas, tačiau taip pat ir prisiminimai. Siuntos į Vokietiją, Olandiją ir Belgiją vežamos reguliariai tris kartus per savaitę: antradieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais. Jūsų patogumui, siuntų pristatymas vykdomas užsakovo nurodytų adresu, arba  abiejų pusių bendru sutarimu į pasirinktą tašką. Keliaujama patogiais mikroautobusais su dideliu bagažo skyriumi, todėl galima pervežti įvairius daiktus- tiek mažas siuntas, tiek didesnius krovinius. Esant poreikiui, vykstoma su papildoma priekaba, kurioje galima pervežti ir stambesnius krovinius: motociklus, baldus ir t.t., bei suorganizuoti pilną perkraustymo iš Lietuvos  į užsienį paslaugą.

Keleivių pervežimas

Jūsų patogumui, keleivių pervežimai organizuojami kellis kartus per savaitę, darbo dienomis ir savaitgaliais. Vidutiniškai kelionė į Vokietiją, Olandiją ir Belgiją užtrunka apie 24 val. Kelionės metu kas 2-3 val. Vyksta sustojimai poilsio aikštelėse, kuriose yra kavinės, tualetai. Jeigu yra būtinybė, vairuotojas visuomet sustos artimiausioje aikštelėje pagal jūsų prašymą. Keleiviai kelionės metu, nemokamai apdraudžiami nuo nelaimingų atsitikimų, mikroautobusai yra techniškai tvarkingi ir komfortabilūs, nes atstumai yra gan ilgi, o keleiviams kelionės metu komfortas yra labai svarbus. Dėl šios priežasties, visos mikroautobuso sėdynės yra atlenkiamos, todėl kelionės metu galėsite patogiai įsitaisyti ir pasnausti. Visuose mikroautobusose yra sumontuoti DVD grotuvai bei įmontuotos oro kondicionavimo ir šildymo sistemos. Jums tikrai nereikės jaudinti netinkamos temperatūros mikroautobuse.

Ką galima pamatyti Vokietijoje?

Vokietija yra nuostabi vieta apsilankyti. Lankytojai gali apžiūrėti naktinį gyvenimą ir boutigue parduotuves Berlyne, Miunchene ir Frankfurte ar pasigrožėti vaizdais į Reino upę Kelnę. Čia yra geriausi aplankyti miestai Vokietijoje. Vokietijos sostinė Berlynas yra didžiulė šalies istorinės ir kultūrinės reikšmės dalis. Pavyzdžiui, 18-ojo amžiaus Brandenburgo vartai yra susivienijimo simbolis, kurį turistai turi aplankyti. Čia yra didžiulis parkas ir parlamentas.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts