Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Paslaugos gyventojamsSveikata ir grožis
dantų balinimas

Graži, balta šypsena – neabejotinai yra daugelio žmonių svajonė. Stebint televizijos ekranuose ir žurnalų viršeliuose įžymybes, besipuikuojančias akinančio baltumo dantimis, neretai pagalvojame, kad ir patys norėtume taip atrodyti. Tačiau tokie norai jau seniai nebėra neįgyvendinama svajonė. Dantų balinimas yra ganėtinai įprasta procedūra, kurią galima atlikti įvairiais būdais ir džiaugtis pastebimai pagerėjusia šypsena.

Kalbant apie dantų balinimą, reikėtų pastebėti kad jis gali būti atliekamas klinikoje arba namuose. Visų procedūrų esmė yra emalę balinantis mišinys, kurio veikiami dantys tampa baltesniais. Esminis skirtumas tarp visų procedūrų – tai balinančio mišinio aktyvavimo būdas ir žinoma galutinis rezultatas. Siekiant pasitobulinti šypsena namų sąlygomis, galima pasinaudoti dviem būdais: nusipirkti universalias priemones, kurias galima rasti parduotuvėse ir internete ir tikėtis gero rezultato. Tačiau tai yra pats neveiksmingiausias būdas, kurio rezultatas gali net ir nuvilti. Daug geriau būtų kreiptis į odontologą, kuris pagamins specialias kapas, visiškai atitinkančias jūsų dantis, kurios leis daug kokybiškiau atlikti visą procedūrą. Balinimo namie trūkumas yra gerokai ilgiau trunkantis procesas. Norint pastebėti rezultatą teks ne vieną dieną nešioti kapas.

Visgi norint greitesnio rezultato, vertėtų rinktis ofisinį arba medicininį balinimą klinikoje. Jo metu dantys yra padengiami balinančiu mišiniu, kuris vėliau yra aktyvinamas skirtingais būdais. Tai gali būti ultravioletinės lempos arba kiek labiau pažengę lazeriai. Po tokių procedūrų rezultatą galima pastebėti iš karto. Be to gydytojas odontologas parenka reikalingą mišinio kiekį ir procedūros trukmę, priklausomai nuo dantų emalio atspalvio ir norimo gauti rezultato. Dar vienas svarbus dalykas, prieš atliekant balinimą, yra būtina pasidaryti profesionalią dantų higieną. Tai padės išgauti geresnį rezultatą ir nebus reikalo balinti susidariusias apnašas. Daugiau apie dantų balinimą galima sužinoti čia – https://www.sbklinika.lt/paslaugos/odontologu-paslaugos/dantu-balinimas/.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts