Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Paslaugos versluiVerslas

Kokios lipnios etiketės labiausiai tinka Jūsų produktui?

lipnios etiketėsEtikečių, skirtų produktų ar prekių apipavidalinimui esti įvairiausio tipo. Kaip pasirinkti optimaliausią variantą, kad prekė ne tik patrauktų pirkėjo, kliento dėmesį, tačiau taip pat būtų kokybiška. Vienas tokių variantų, kuriuos siūlo ženklinimo produkcijos įmonės yra lipnios etikėtės. Jos gaminamos iš įvairiausio tipo popieriaus ir žaliavos. Jų esti tikrai įvairių rūšių. Tad pateiksime keletą patarimų, kaip išsirinkti jums tinkamiausią. Tą, kuri labiausiai tiktų jūsų parduodamam produktui.

  • Matinio popieriaus. Tai bene dažniausias užsakovų pasirinkimas. Matinis popierius neblaško pirkėjo akies, ypač orientuotas, kai produktas skirtas įvairaus amžiaus žmonėms. Taip pat matinio popieriaus etiketės atrodo solidžiai.
  • Pusiau blizgaus popieriaus. Tokio tipo etiketės rekomenduojamos tada, kai etiketė gaminama ne balta, o spalvota. Tuomet pusiau blizgus popierius padeda išryškinti raides.
  • Termopopieriaus. Šį rekoemnduojama rinktis, kai jūsų lipnios etiketės tikslas yra informuoti apie kainą. Taip pat termopopieriaus etiketės plačiai naudojamos mažmeninėje prekyboje, kai joje nurodoma nedaug informacijos. Reiktų atkreipti dėmesį, kad etiketė keičia savo savybes, kai yra drėgnoje aplinkoje, todėl tokios nepatartina rinktis, jeigu jūsų produktas yra pavyzdžiui dušo želė, šampūnas ar muilas.
  • Universalus termopopierius. Šis naudingas bet kokiai produkcijai ženklinti dėl iš tiesų labai paprastos priežasties – jo neveikia aplinkos faktoriai. Tokia eitikėtė neišbluks, nesiteps, nereaguos į drėgmę.
  • Polietileno plėvelė. Jų būną blizgančių ir skaidrių, baltos spalvos. Tokia etiketė atspari vandeniui, tad net ir jau minėtai dušo želei tai būtų optimaliausias pasirinkimas. Taip pat tinka kosmetikai ženklinti, kadangi tokio tipo etiketė atspari ir riebalinėms medžiagoms.
  • Metalizuotas popierius. Auksinis arba sidarbrinis metalizuotas popierius naudojamas tik itin aukštos kokybės gaminiams. Pavyzdžiui reklaminiams stendams gaminti.
  • Ryškių spalvų popierius. Taip pat tinka tik aukštos kokybės produkcijai ženklinti. Kaip pavyzdžiui reklaminėms etiketėms.

Vis dėlto, jeigu nenusprendžiate, kokios lipnios etiketės geriausiai atitiktų jūsų poreikius, visada galite konsultuotis pas gamintoją. Šie specialistai išgirdę, kokiam produktui bus skirta etiketė iškart pasakys, kokią pasirinkti, kokia bus optimaliausias ir geriausias variantas jūsų siūlomam produktui.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts