Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Sveikata ir grožis

dantų protezavimasPrarasti natūralius dantis tikrai nebe tokio didelio masto problema, kaip buvo anksčiau. Šiuo metu gana paprastai ir ne taip jau brangiai galima įsidėti dirbtinius burnos organus, kurie beveik nesiskiria nuo natūralių. Tiksliau – jei pats nepasakysite, kad jums buvo atliktas dantų protezavimas, niekas to ir nesupras. Taigi, džiugu, kad egzistuoja tokio tipo paslauga, kuri padeda ne tik vėl plačiai šypsotis pasauliui, tačiau tuo pat metu ir džiaugtis gerai sukramtomu maistu. Juk netinkamai virškinti paruoštas maistas gali sukelti nemažai skrandžio ir žarnyno problemų…

Dantų protezavimas atliekamas profesionalo, kuris įvertinęs jūsų kaukolės padėtį ir kitus veiksnius, kaip sukandimas, žandikaulio padėtis – ieško geriausių sprendimų padėsiančių jums vėl džiaugtis tobula šypsena.

Šiuo metu dažnai pasigirsta klausimas, ar dantų protezavimas apskritai dar reikalinga procedūra? Juk egzistuoja implantavimas, kuris nepalyginamai geresnis pasirinkimas. Reikia įvertinti faktą, kad protezavimas daug pigesnis pasirinkimas, o būtent kaina yra dažnai lemiantis veiksnys.

Dantų protezavimas atliekamas specialiose klinikose ir dažniausiai profesionalas leidžia pasirinkti vieną iš šių galimų variantų:

  • Metalo keramikos vainikėlis. Tai dažniausiai pasirenkamas variantas. Paprasčiausiai, kainos atžvilgiu jis maloniausias, o ką jau kalbėti apie tai, kad protezų spalva labai primena realius dantis, tad tikrai ne visi pastebės skirtumą apskritai.
  • Bemetalės keramikos protezų variantas vertinamas dėl estetiškumo. Jame visiškai nėra jokių metalo gaminių, tad panašumas su tikrais dantimis dar artimesnis.
  • Cirkonio keramika absoliučiai nesiskiria nuo natūralių dantų. Taip pat iš šios medžiagos pagamintas protezų vainikėlis garantuoja ilgaamžiškumą, kadangi ši medžiaga yra pati patvariausia.

Dantų protezavimas puikus pasirinkimas tiems, kurie dėl kokių nors priežasčių neteko savo natūralių dantų. Išeitis vėl džiaugtis nuostabia šypsena ir funkcionalia burnos ertme yra, tad pasinaudokite ja. Populiariausias dantų protezavimo variantas yra dantų implantai, kurie jums suteiks galimybę visiškai nejausti jokio diskomforto ir džiaugtis turint burnoje, galima sakyti, kad beveik natūralius dantis. Modernios technologijos ženkliai palengvina gyvenimą. Vertinkime ir naudokimės siūlomomis paslaugomis.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts