Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Sveikata ir grožis

Vestuviniai žiedai grožio ir meilės simbolis – juos sutuoktiniai nešioja visą gyvenimą. Todėl labai svarbu žiedus rinktis kokybiškus, patvarius ir, žinoma, patogius. Juk šie juvelyrinia dirbiniai bus ant rankų visą gyvenimą, dėl to  tikrai nesinori visą gyvenimą nešioti žiedo, kuris vis krenta, ar atvirkščiai – trina pirštus. Tiesa, vestuvinio žiedo patogumas priklauso nuo kelių svarbių aspektų, kurių būsimi jaunavedžiai dažnai net nežino ir nepastebi. Taigi, kokie jie yra?

Žiedo vidinė forma gali išduoti daug paslapčių

Renkantis vestuvinį žiedą, pirmiausia atkreipkite dėmesį į vidinę žiedo formą. Žiedo vidinė forma gali būti dviejų tipų – tiesi (ne apvali) ir su komforto zona (vidinė žiedo pusė išgaubta). Žiedo komforto zoną galima pasirinkti pagal mažojo pirštelio formą ir bendrą žiedo dizainą. Tiesių pirštų savininkai turėtų būti laimingiausi – tie, kurių nagai ir pirštai vienodi, nes jiems tinka visų formų žiedai, komforto zona ar ne. Žmonės, kurių pirštai nusmailėję, siauresni nei jų sąnariai, turėtų rinktis žiedą su komforto zona, o žmonės, kurių pirštai smėlio laikrodžio formos, kurių nagai  yra platesni nei jų pirštai, turėtų rinktis žiedą be komforto zonos. Taigi, žiedas su komforto zona puikiai apgaubs pirštą, todėl neturėsite diskomforto ar nerimo, kad galite pamesti žiedą, tačiau jei jūsų pirštai tiesūs ar smėlio laikrodžio formos, to daryti nereikia.

Žiedo rėmelis, ką reikia žinoti?

Sutuoktinių pora gali viską rinktis pagal savo poreikius, taip pat ir žiedo storis yra jų pasirinkimas, tačiau svarbiausia, kad mūvėdami žiedą jaustumėtės patogiai ir lankstydami žiedo kraštai nesitrintų į pirštus. Dažniausiai vestuvinį žiedą rinkitės 2-8 mm. pločio. Jei norite itin plataus žiedo, bet nesijaučiate patogiai jį mūvėdami – rinkitės žiedą užapvalintais kraštais – tuomet žiedo kraštas nebraižys pirštų. Tiesa, žiedai platesniais rėmeliais ne tik dažniau subraižo pirštus, jie greičiau nusidėvi, juos sunkiau prižiūrėti, gali net trintis pirštai. Žiedo rėmelio vidinėje pusėje išgraviruotos žinutės, vestuvių datos ir net jaunavedžių pirštų atspaudai – tai labai romantiškas būdas žiedui suteikti asmenybę. Tačiau reikia suprasti ir tai, kad tokios graviūros laikui bėgant gali šiek tiek nusitrinti, o darant gilesnius graviravimus, žiedo vidinėje pusėje esantys nelygumai gali trintis į pirštus ir sukelti diskomfortą. 

Šiais laikais vartotojų patogumui atsidarė daug internetinių juvelyrikos parduotuvių, tačiau jei tikrai norite išsirinkti kokybišką ir patogų vestuvinį žiedą, nepatingėkite nueiti į juvelyrikos saloną pasimatuoti įvairių formų žiedų. Tai, kas jums atrodo gražu, gali visiškai netikti jūsų pirštams arba būti nepatogu. Žiedų pirkimas internetu padės sutaupyti daug laiko, tačiau žiedus tokiu būdu užsisakykite tik pasimatę ir išsirinkę sau tinkamiausią žiedo modelį.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts