Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Paslaugos gyventojamsPaslaugos verslui

Kurjeriai – kaip pasirinkti patį optimaliausią pasiūlymą

Susidūrėte su būtinybe reguliariai siųsti įvairių rūšių vietines ir tarptautines siuntas? Tačiau vos tik pažvelgę į dabartinę siuntų pristatymo paslaugas siūlančių kurjerių tarnybų, pašto kurjerių, vežėjų ir kitų įmonių, teikiančių logistikos paslaugas, pasiūlą jūs imate sau kelti dar daugiau klausimų? Siuntų pristatymo terminai, siuntinių siuntimo kainos, besiskiriančios kurjerių sąlygos – visa tai ne vienam vartotojui gali kelti didelį galvos skausmą! Taigi, ką daryti, jei reikalingi patikimi kurjeriai, kurie siūlo profesionalias paslaugas už optimaliausią kainą?

Galimybė pasinaudoti „Siųsk24.lt“ platforma

Kadangi kurjerių paslaugas siūlančių bendrovių šiuolaikinėje rinkoje yra daugybė, patiems peržiūrėti kiekvienų siuntų pristatymo paslaugas teikiančių bendrovių tinklalapius gali būti pernelyg sudėtinga ir neefektyvu. Tuo tarpu pasinaudojus „Siųsk24“ platforma vartotojui tereikia žinoti, kokie yra jo norimos išsiųsti siuntos duomenys. Tokiu būdu suvedus šiuos duomenis į sistemą vartotojui yra pateikiamas pats palankiausias siuntos pristatymo kainos pasiūlymas, kartu nurodant ir siuntos pristatymo terminą. Taigi, kaina ir terminas yra du pagrindiniai veiksniai, kurie dažniausiai nulemia vartotojų pasirinkimą.

Skirtingų kurjerių paslaugos

Minėtoje platformoje vartotojams yra pateikiami kurjerių paslaugų pasiūlymai iš daugybės skirtingų kompanijų. Tai reiškia, kad kiekvienam siuntą norinčiam išsiųsti vartotojui gali būti pasiūlytos DHL siuntos, DPD siuntos, FEDEX, GLS, LP EXPRESS, Omniva, TNT ar UPS siuntos. Visos šios bendrovės yra siuntų pristatymo srities profesionalai, kurie logistikos paslaugų rinkoje veikia daugybę metų. Tai užtikrina pačių aukščiausių standartų laikymąsi ir kokybiškiausias siuntų pristatymo paslaugas.

Nesudėtingas ir veiksmingas procesas

Jei norima sužinoti, kokia galėtų būti kurjerių paslaugų kaina siunčiant jūsų turimą siuntą, šioje platformoje tereikia į skaičiuoklę suvesti atitinkamus duomenis, tarp kurių yra siuntos (pakuotės) duomenys bei siuntėjo ir gavėjo adresai. Tuomet sistema pateiks pasiūlymus, iš kurių beliks pasirinkti, kuris siuntos pristatymo variantas vartotojui galėtų būti optimaliausias, pvz., į paštomatą ar nuo durų iki durų. Visa tai eliminuoja būtinybę skirti daug laiko skirtingų kurjerių paslaugų įkainių ir terminų vertinimui. Be to, pasirinkus ir užsisakius kurjerių paslaugas, internetinėje platformoje galima bet kuriuo metu atlikti ir siuntos paiešką bei ją sekti.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts