Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

NamaiStatyba

medinis namasJeigu anksčiau Lietuvoje karaliavo plytiniai namai, tai šiuo metu vis dažniau kalbama apie tai, kad mediniai – kur kas geresnis pasirinkimas. Žinoma, vienas didžiausių pliusų yra tai, kad medinio namo statyba yra kur kas pigesnė ir daugeliui žmonių tai yra labai didelis ir dažnai pasirinkimą lemiantis pliusas. Juolab, šiuolaikiniai mediniai namai toli gražu ne tokie paprasti ir silpni, kaip būdavo anksčiau. Puikios garso izoliacinės medžiagos garantuoja ne tik gerą akustiką, tačiau ir šilumą. Specialios technologijos padeda namams būti ilgaamžiais.

Medinio namo privalumai

Medinis namas turi labai daug privalumų su kuriais dažniausiai susipažįstama tik tuomet, kai jau pradedama svarstyti apie medinio namo statybas. Taigi, mes Jums rekomenduojame pamiršti stereotipus, kurie dažniausiai trukdo pamatyti puikias galimybes.

  1. Mediniai namai – vienas pigiausių pasirinkimų. Jeigu Jūsų biudžetas yra ribotas, tačiau vistiek norite gyventi nuosavuose namuose, o ne daugiabutyje – rekomenduojame būtent medinį namą.
  2. Kokybiškai pastatytas medinis namas Jums tarnaus šiltus metų. Svarbiausia, kad jis nereikalauja jokios ypatingos priežiūros.
  3. Medinio namo statyba yra labai efektyvi ir greita. Štai karkasiniai namai pastatomi vos per kelis mėnesius, tad tai gali būti labai greitas svajonės išsipildymas.
  4. Namas nereikalauja jokios ypatingos priežiūros.
  5. Namas bus sutvarkomas pagal visus aukščiausius standartus. Šiuolaikinės garso izoliacinės medžiagos bei kitos smulkmenos užtikrins kokybišką gyvenimą nuosavuose namuose.

Medinio namo galimybės

  1. Karkasinis namas. Šiuo metu vienas populiariausių pasirinkimų. Karkasiniai namai pigūs, pastatomi greitai, yra funkcionalūs, o tarnauja labai ilgai.
  2. Rąstinis namas. Kiek didesnis pasirinkimas tiems, kurie nori senove dvelkiančio namo. Taip pat tvirtas, tačiau brangesnis.
  3. Paprastas medinis namas. Seniau tokie buvo statomi labai dažnai. Šiuo metu taip pat galima pamatyti plačią šių medinių namų pasiūlą.

Medinio namo priežiūra

Medinis namas nereikalauja kokios nors ypatingos priežiūros. Paprasčiausiai rekomenduojama bent jau kelerius metus jį perdažyti. Kad perdažymas būtų kokybiškas – būtina jį nušveisti, o paskui tepti tik kokybiškus dažus. O platus dažų pasirinkimas garantuoja, kad kiekvienas atras tai, kas jam labiausiai tinka. Kadangi dar ir kaina yra maža…

Apskritai mediniai namai tikrai nėra linkę pūti, kaip daugelis galvoja. Tai yra mitas. Tačiau jeigu norite, kad namas būtų papildomai apsaugotas – rekomenduojame įsigyti specialias priemones, kurios apsaugos namus nuo drėgmės. Galiausiai, iškilus kokioms nors problemos visada geriausia kreiptis į specialistus, kadangi jie žino, kaip tas problemas iš spręsti ir užtikrinti, kad gyvenimas namuose būtų jaukus, malonus ir nesukeltų Jums jokių papildomų problemų.

Jeigu ilgai svajojate apie nuosavus namus ir gyvenimas bute Jums jau pabodo – tokiu atveju rekomenduojame žengti pirmuosius žingsnius savo svajonių namo link. Mediniai namai šiuo metu statomi naudojant specialias medžiagas ir technologijas. Tikrai nereikia galvoti, kad medinis namas – ne toks tvirtas. Jie puikiai tarnauja šimtais metų, tik reikia jiems skirti šiek tiek dėmesio.

 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts