Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

DarbasStraipsniai

Žemės ūkio technika. Kaip sutaupyti perkant?

žemės ūkio technikaTurbūt visi sutiktų su tuo, kad rimta žemės ūkio technika padeda įprastus žemdirbystės darbus atlikti labai greitai ir paprastai. Neveltui šiais laikais apie ūkininko profesiją negalvojama kaip apie darbininką, kuris visą dieną pluša. Paprasčiausiai, technika palengvina darbus. Tuo pačiu ji padeda užsitikrinti, kad daržovės užaugs tokios, kokių yra tikimasi. Kai traktoriukai internetu gali būti perkami taip greitai ir paprastai – nieko keisto, kad vis daugiau žmonių nusprendžia įsigyti žemės plotą ir jame sėti sėklytes.

Visgi, nors ir šiuolaikinė žemės ūkio technika yra gana pigi, tačiau kai kurie žmonės nori dar labiau sutaupyti. Turbūt puikiai žinote posakį, kad „skūpas moka du kartus“. Visgi, sutaupyti galima.

Dėvėtos technikos pirkimas

Traktoriukai internetu gali būti ne tik nauji, tačiau ir dėvėti. Natūralu, kad anksčiau naudota technika kainuoja kur kas pigiau. Juolab, nereikia galvoti, kad naudota technika būtinai yra labai bloga. Tikrai ne. Kadangi žemės ūkio technika kuriama taip, kad tarnautų ilgai bei tvarkingai, visiškai suprantama ir tai, kad net ir naudojus anksčiau ji nepraranda savo funkcionalumo.

Pirkimas internetu

Pirkdami internetu dažniausiai galite nemažai sutaupyti. Jeigu Jums yra svarbu tai, kad nuo pirkimo galima išsaugoti bent jau kelis eurus, žinoma, naudokitės interneto galimybėmis. Elektroninės prekybos vietos turi ne tik šį pliusą, tačiau ir daugiau privalumų, kurie dažniausiai paskatina žmones įvertinti tai, kad pirkti internetu tikrai verta.

Juolab, pirkdami traktoriuką internetu tuo pačiu galite naudotis Google paieškos sistema, kuri galės greitai susipažinti su parduodama produkcija.

Ar skolindamasis sutaupysiu?

Visada galima pabandyti pasiskolinti iš bankų ir taip įsigyti pirmą savo nuosavą techniką. Tačiau juk skolindamasis visada mokėsite palūkanas, taigi galiausiai teks investuoti daugiau nei kad pirkdamas konkrečiai iš savo pinigų. Žinoma, jeigu kitos paskolos galimybės nėra – tokiu atveju ir paskola iš kreditų arba bankų yra labai geras pasirinkimas.

Lizingo galimybės

Pirkti techniką visada galima lizingu. Tiesa, rimta žemės ūkio technika kainuoja labai didelius pinigus, tad natūralu, kad ne visada pavyks gauti konkrečią įrangą išsimokėtinai. Teks atitikti labai daug detalių bei sąlygų. Visgi, bandyti pretenduoti verta, kadangi gali būti, kad sėkmė bus Jūsų pusėje.

ES pagalba

Anksčiau žemdirbiai labai džiaugėsi, kadangi Europos sąjunga siūlė pagalbą tiems, kurie nori pradėti savo veiklą ūkininkystės be žemdirbystės srityje. Tiesa, šiuo metu didžioji dalis paramos jau yra išnaudota, tad šis variantas jau nebelabai tinka. Visgi, rekomenduojame pasidomėti papildomomis galimybėmis, kurias taip pat teikia ir Lietuvos Respublika. Pradėti savo veiklą galima pigiai ir sėkmingai.

Ką būtina turėti kiekvienam žemdirbiui?

Kiekvienas žemdirbys priklausomai nuo to, kokius darbus jis atlieka ir kam jis augina augalus – turi turėti ir konkrečią techniką. Svarbiausias yra traktorius, kadangi be jo niekaip nepavyks tvarkingai atlikti didelių darbų. Antras dalykas – traktoriaus priedai, kurie skirti darbams palengvinti.

Rimta žemės ūkio technika kainuoja ir rimtus pinigus. Tačiau jeigu Jums reikia tokios, kuri padėtų susitvarkyti su greta namų esančiu žemės ploteliu – tokiu atveju neverta investuoti labai didelių sumų. Ypač tokiu atveju, kai tikrai galite įsigyti pigiau.

 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts