Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

NamaiPrekybaVerslas

Nauji butai Kaune: kodėl juos renkantis svarbu vieta ir buto įrengimas?

 

nauji butai kauneApie naujut naujutėlį ir pagal savo poreikius įrengtą butą svajoja ne viena šeima. Šiandien tokios svajonės yra pasiekiamos it ranka, nes butų kainos yra gana prieinamos ir patrauklios, žymiai mažesnės, negu kad buvo prieš 5-7 metus. Tuo metu kainavęs 250-300 tūkst. Lt dviejų kambarių butas šiandien be baldų ir apdailos gali kainuoti net perpus pigiau. Žinoma, norint didelės kvadratūros ir prabangiai įrengto, geroje vietoje esančio buto, gali tekti sumokėti ir daugiau. Palankios ir banko paskolų sąlygos, tad sektorius sparčiai atsigauna. Tačiau labiausiai šiuolaikinė butų rinka žavi plačiomis pasirinkimo galimybėmis: butai tapo prieinami ir pasiturintiems, ir vidutines pajamas gaunantiems lietuviams. Taigi nauji butai Kaune nuolat patraukia naujakurių dėmesį. Tačiau kas svarbu renkantis naujos statybos butą? Tikimės, kad šiuo straipsniu padėsime jums lengviau susiorientuoti ir pasirinkti teisingai.

Vieta, kurioje yra butas

Labai svarbu apsvarstyti, kuriame rajone ar rajonuose norėtumėte gyventi. Vieni rajonai yra labiau prestižiniai už kitus, tačiau tai aktualu ne visuomet. Jei turite gerą darbą ir manote, kad jame dirbsite ir ateinančius 5-10 metų, buto dairykitės ne per toliausiai nuo darbovietės. Šiais laikais itin brangus kuras ir laikas, tad buto vieta yra tikrai svarbi. Turime jums gerą žiną: nauji butai Kaune daugiausiai statomi prestižinėse, strategiškai patogiose miesto vietose. Taip pat gali būti aktualu, kad netoli naujojo buto būtų mokyklų, darželių, kad vaikų nereikėtų vežioti per visą miestą.

Butus perka tikri miestiečiai, tad jie vienu šūviu nori nušauti du zuikius: kad greta buto būtų daug žalumos ir graži aplinka, tačiau kad netoliese būtų įsikūrę ir prekybos centrai, būtų patogus susisiekimas viešuoju transportu ir kt. Taigi butai, esantys strategiškai patogiose vietose, yra daug paklausesni už tuos, kurie yra beveik užmiestyje ar retai apgyvendintuose rajonuose. Svarbu, kad butas būtų ne per toliausiai nuo centro ir kad iš namų galėtumėte lengvai pasiekti kitus rajonus, į kuriuos važiuosite dažniausia.

Dalinai ar visiškai įrengtas/apstatytas butas: kurį variantą geriau pasirinkti?

Sąvoka „dalinai įrengtas“ reiškia, kad buto sienos bus plikos ir visus apdailos darbus reikės pradėti nuo nulio. Sunku pasakyti, kurie nauji butai yra populiaresni: ar dalinai įrengti, ar su apdaila – tokie, kuriuose yra viskas, ko reikia gyvenimo pradžiai. Pasirinkus bet kurį variantą, galima įžvelgti ir privalumų, ir trūkumų. Didžiausi privalumai – butą tik su sienomis galėsite įsirengti pagal savo poreikius, norus, pagal mėgstamą stilių ir panašiai. Taip pat bus galimybė šį tą pertvarkyti ar net išgriauti/pristatyti naują sieną, įsirengti atskirą nuo svetainės virtuvę ir pan. Antra, dalinai įrengtas butas kainuos gerokai pigiau nei visiškai įrengtas / apstatytas baldais.

Didžiausi trūkumai – kad remonto darbai gali užtrukti nuo poros mėnesių iki maždaug pusės metų, taigi tiek laiko turėsite turėti kitą gyvenamąją vietą. Reikės ieškoti patyrusių ir savo darbą gerai išmanančių statybininkų – tai taip pat pareikalaus laiko ir kantrybės. Taigi nuspręskite, ar norite viską daryti pagal savo poreikius, ar jums labiau priimtinas variantas – jau įrengti nauji butai. Jei radote įrengtą tobulai jums tinkantį ir patinkantį butą, galite jį tuoj pat pirkti ir kraustytis ten gyventi, o jei visiems apžiūrėtiems naujiems įrengtiems butams tarsi kažko trūksta, jei jų interjeras, išplanavimas jums nepatinka, nepagalėkite jėgų ir laiko bei susikurkite savo svajonių būstą – juk jame gyvensite ne vienerius ir ne dvejus metus.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts