Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Namai

Nauji butai Klaipėdoje ir nuosavi namai – konkurencija NT rinkoje

nauji butai KlaipėdojeDaugelis mūsų, svajodami apie nekilnojamąjį turtą, sprendžiame dilemą – nuosavas namas ar erdvus butas? Vertinant pasiūlą, reikia pripažinti – tiek individualūs namai, tiek nauji butai Klaipėdoje džiugina savo pasirinkimo galimybėmis. Tiesa, atsižvelgiant į naujausias tendencijas, stebimi tam tikri pokyčiai – didesnio pirkėjų dėmesio sulaukia naujos statybos daugiabučiai ir vis mažesnio gyvenamojo ploto namai. Minėtoji tendencija siejama su racionalesniu požiūriu į nekilnojamąjį turtą – pirkėjai vertina ne tik šiandienos poreikius, bet ir ateities investicijas, t. y. buto ir namo pardavimo galimybes.

Pasiūlymai ir tendencijos

Rinkos tyrimai rodo, kad daugiau nei 60 proc. pirkėjų orientuojasi ties butų pasiūla. Tiesa, nemaža dalis gyventojų teigia, kad savo šeimos gyvenimą sieja su nuosavu namu. Nekilnojamojo turto ekspertai tvirtina, kad tiek nauji butai Klaipėdoje, tiek nuosavi namai turi savų privalumų ir trūkumų, svarbiausia – racionaliai įvertinti savo poreikius ir finansines galimybes. Itin plati nekilnojamojo turto pasiūla suteikia neribotas galimybes rinktis. Pirkėjai gali rinktis dalinės apdailos ir pilnai įrengtus būstus. Be to, nekilnojamojo turto pasiūlymai suteikia galimybę apsigyventi pageidaujamame rajone, įvertinti miesto šurmulio ir ramios priemiesčio užuovėjos privalumus.

Naujų butų privalumai

Nauji butai Klaipėdoje – puikus pasirinkimas praktiškiems gyventojams, vertinantiems gyvenimą mieste. Plati butų pasiūla leidžia rinktis tiek miesto centre, tiek tolėliau nuo šurmulio esančius būstus, įkurtus šalia marių ar dailaus parko. Patogi infrastruktūra padės išvengti susisiekimo su miestu problemų, be to, šeima neturės rūpesčių dėl kasdienių kelionių į darbą ar vaikų vežimo į mokyklą. Dar vienas privalumas – gyvenimas kaimynų apsuptyje. Jūsų vaikai visuomet turės draugų, su kuriais galės leisti laiką kieme, o jūs galėsite būti tikri dėl buto saugumo. Be to, butai, lyginant juos su nuosavais namais, reikalauja kur kas mažesnių investicijų būsto priežiūrai ir remonto darbams.

Nuosavų namų privalumai

Nuosavi namai rekomenduojami šeimoms, ieškančioms ramybės ir norinčioms džiaugtis nuosavu kiemu. Nors namai yra brangesnė investicija, vis dėlto šis sprendimas užtikrina aukštesnę gyvenimo kokybę. Tiesa, negalima pamiršti ir trūkumų – visų pirma priemiestyje ar tolėliau nuo miesto esantys rajonai reikalaus investicijų nuolatinėms kelionėms į darbą, be to, būsite priversti pagalvoti apie vaikų laisvalaikį – ar galėsite mažuosius nuvežti į mokyklą ir užklasinės veiklos užsiėmimus? Galiausiai, nuosavi namai reikalauja papildomų apsaugos sistemų, kadangi palikti tuščius namus ilgesniam laikui gali būti pavojinga.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts