Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

FinansaiNamaiPrekybaStatybaVerslas

butaiKetinate įsigyti naują butą? Norite, kad naujas Jūsų butas būtų itin šiuolaikiškas ir pritaikytas Jūsų gyvenimo būdui? Dažniausiai buūtent tokie parduodami butai yra naujos statybos namuose. Naujai pastatyti namai dažnai pasižymi ne tik dailia išvaizda, bet ir moderniu išplanavimu, patogiu įrengimu. Tokių namų statybų įmonių Lietuvoje ne tiek ir daug. Tačiau yra tokių, kuriems tikrai rūpi būsimų gyventojų nuomonė ir gerovė. Viena iš tokių statybos bendrovių yra „YIT Kausta“.

Žmonės dažnai baiminasi, kad parduodami butai naujos statybos namuose yra nekokybiški ir nepatikimi. Rinkos ekspertai teigia, jog taip manyti yra didžiulė klaida. „YIT Kausta“ savo klientams siūlo tik kokybiškus ir patikimus būstus. Statybų metu naudojama tik pažangi ir šiuolaikiška skandinaviška technologija, kuri užtikrina, kad darbo rezultatas bus puikus. Įmonė siekia patenkinti savo klientus, todėl garantuoja ilgą pastatų tarnavimo laiką. Ilgametė įmonės patirtis leidžia garantuoti klientams geriausius rezultatus.

Ši perspektyvi ir gerą vardą šalyje turinti statybos įmonė itin rūpinasi savo klientams. Jie supranta, kad investicija į būstą yra labai svarbus ir atsakingas žingsnis, todėl įmonės darbuotojai nuolat dalyvauja ne tik rengiant pastato koncepciją, bet ir ieškant georgrafinės vietos namui. Siekiant išpildyti visus klientų lūkesčius, dažniausiai pasirenkama itin patraukli geografinė vieta, kuri tenkintų būsimus klientus. Kad namas atitiktų visus būsimų gyventojų kriterijus, įmonė vykdo apklausas ir tokiu būdu į projekto rengimą įtraukia ir būsimus gyventojus. Apklaustieji gali papasakoti, kokie yra jų reikalavimai: kaip turėtų būti išplanuotos erdvės, suprojektuotas kiemas ar net laiptinių laiptai. Už savo ilgametį kokybišką ir perspektyvų darbą įmonė yra apdovanota ir pripažinta šalies statybų verslo srityje.

„YIT Kausta“ jau yra įgyvendinusi nemažai kokybiškų ir patrauklių projektų. Parduodami butai pastatytuose naujuose ir moderniuose namuose yra itin paklausūs ne tik šalies sostinėje, bet ir Kaune, Klaipėdoje. Įvykdyti projektai yra įmonės vizitinė kortelė – pastatytuose namuose gyvena patenkinti klientai. Namai įrengti nuošalesniuose gyvenamuose rajonuose, pasirenkama šeimai tinkama vieta, dažniausiai šalia parko. Namo kieme vaikams įrengiama moderni žaidimų aikštelė, suprojektuota pagal pačių gyventojų reikalavimus.

 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts