Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Paslaugos gyventojamsPaslaugos versluiVerslas

Siuntos į Angliją – aktualu šios dienos lietuviui

siuntosŠiais technologijų laikais kuomet atvirutes ir meilės laiškus pakeitė el.laiškai, pokalbiai skype ir el.atvirukai Facebook’e,  dovanojami kuponai apsipirkimui internete – atrodo bendravimas turėtų persikelti tik į internetą. Visgi žmonės neišsižada žmogiškojo prisilietimo. Jei ne gyvai, tai bent per dovanėles. Juk nieko nėra maloniau kaip išpakuoti ką tik gautą siuntinį.

Žvelgiant į pasaulio žemėlapį sunku rasti net atokią atogrąžų šalį, kurioje nebūtų lietuvių. O emigracijos statistika teigia, jog lietuvių Anglijoje greit bus daugiau nei pačioje Lietuvoje. Baigę mokyklas išvažiuoja mokytis, baigę universitetus išvažiuoja dirbti. Tad kiekvienas tikrai turime savo aplinkoje ne vieną Anglijoje besiglaudžiantį draugą ar giminaitį.

Kuponas apsipirkti el.parduotuvėje yra gerai, bet ar tai gali būti geriau už močiutės megztas vilnones kojines ar megztuką, kaime rūkytus lašinukus ar juodą duoną? Greičiausiai ne. Tą suvokia ir mūsų emigrantai, kurių prašomų dovanų sąraše pirmąsias pozicijas užima šie namais kvepiantys daiktai. Tad siuntos į Angliją su jais ir keliauja švenčių ar šiaip kokia proga.

Esant dideliam siuntinių srautui į ir iš Anglijos bei lėtam pristatymui naudojantis paštu, ar brangiu naudojantis kurjeriais, atsiradusią rinkos nišą užpildė pervežimų įmonės siūlančios pristatymus nuo durų iki durų. Siuntiniai pristatomi žymiai greičiau nei naudojantis pašto paslaugomis, vidutiniškai siuntinio pervežimas į Angliją trunka 3 – 7 darbo dienos. Taip pat, svarbu paminėti, jog pervežimo  įmonės visas siuntas apdraudžia pagal oficialų tarptautinį standartą, todėl jūs galite būti visiškai ramūs, kad pervežimo metu jūsų siuntos iš Anglijos ar į ją nebus pažeistos ar kaip nors apgadintos.

Toks siuntinių pervežimas patogus, nes siuntos paimamos tiesiai iš siuntėjo ir pristatomos gavėjui, nereikia vaikščioti į paštą ir stovėti ilgose eilėse. Pristatymas yra pigus ir greitas. Kaina skaičiuojama standartiškai – pagal svorį bei matmenis. Todėl derėtų tinkamai įvertinti svorio intervalus ir juos išnaudoti iki galo. Juk geriau už yą pačią kainą išsiųsti daugiau nei mažiau. Apibendrinant, patogus siuntų į Angliją pervežimas padeda gyvenantiems toli nuo gimtosios šalies neprarasti ryšio su draugais ir artimaisiais.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts