Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

El. komercijaITPrekybaVerslas

Internetui vis labiau užpildant mūsų kasdienybę, daugėja ir būdų ne tik save realizuoti, bet ir užsidirbti internete. Vienas iš populiariausių – rūbų, knygų ir kitų nereikalingų daiktų pardavinėjimas. Tuo daugiausia užsiima merginos, jos parduoda sukneles internetu, batelius, papuošalus, aksesuarus ir visa kita, ko joms jau nebereikia, bet gali prireikti kuriai nors kitai. Jei ir Jūs sugalvojote užsiimti nedideliu versliuku ir šiek tiek pasipelnyt internete, šią veiklą reikia gerai susiplanuoti ir išmanyti, kaip savo prekę padaryti patraukią ir populiarią.

Apie knygą sprendžiame pagal viršelį

Kad ir ką sako liaudies išmintis, pirkdami internete žmonės pirmiausia žiūri į nuotraukas. Taigi pirmoji užduotis – kokybiška ir patraukli Jūsų prekės nuotrauka. Ji labai svarbi. Gerai pagalvokite, kokiu kampu ar kokiame fone Jūsų parduodamas daiktas atrodys patraukliai. Jei tai knyga, verta įdėti ir viršelio ir nugarėlės nuotraukas. Jei parduodate sukneles internetu, nuotraukose turi matytis suknelės priekis, nugara, medžiaga, ilgis. Rūbų nuotraukas geriausia kelti tokias, kuriose matosi, kaip tas rūbas atrodo ant kūno. Ant lovos numestas rūbelis nekelia jokio žavesio, nes atrodo kaip niekam nereikalingas skuduras. Jei parduodate baldus ar buitinius daiktus, prieš fotografuojant juos reikia išvalyti, gražiai sudėlioti, parinkti tinkamą apšvietimą. Kokybiška ir patraukli Jūsų prekės nuotrauka padės susilaukti daugiau susidomėjusių pirkėjų.

Bendravimas – pardavimo raktas

Labai svarbu, kad Jūs būtumėte mandagūs ir kultūringi bendraudami su savo potencialiais pirkėjais. Viena iš priežasčių, kodėl žmogus gali nenorėti pirkti prekės – nemalonus aptarnavimas. Žinoma, internetas nėra žymaus vardo parduotuvė, tačiau ir čia žmonės nori susilaukti atsakymų į savo klausimus, būti išklausyti ir pasijausti svarbūs. O Jums turėtų būti svarbus kiekvienas pirkėjas. Vyrams, kurie dažniausiai pardavinėja garso aparatūrą ar kitokią techniką, šis darbas kiek lengvesnis. Kadangi ten atsakyti į klausimus dažniausiai pakanka parašyti skaičiukų kombinaciją. O štai parduodant sukneles internetu galite susilaukti pačių įvairiausių klausimų. Būkite pasiruošę atsakyti smalsuolėms apie medžiagos kokybę, ilgį ir kitus išmatavimus, galimus brokus, dydį ar net kokios Jūsų apimtys. Jei rūbeliai nauji, klausimų dažniausiai būna mažiau, tačiau jei norite parduoti dėvėtus drabužius, turėsite išsamiai papasakoti, kodėl norite parduoti ir įtikinti žmones, kad tai tikrai dar naudingas daiktas.

Gal ir atrodo, kad pirkimai ir pardavimai internete yra gana paprastas dalykas, visgi, tai taip pat šios toks verslas ar šiokia tokia paslaugų sfera, reikalaujanti pastangų ir kantrybės.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts