Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

DarbasFinansaiInternetasPaslaugos gyventojamsStraipsniaiVerslas

Paskola – kad piniginėje nešvilpautų vėjai

paskolaKiekvienam iš mūsų kartais pasitaiko dienų „kaip tyčia“ – suprantame, kad piniginė balansuoja ties išsekimo ir visiško bankroto riba, o iki atlyginimo išmokėjimo dar savaitė laiko. Žinoma, visada galite pasiskolinti pinigų iš draugų ar artimųjų, tačiau ne visada norisi, kad kiti žmonės žinotų apie jus ištikusį tuščios piniginės košmarą.

Taigi, jei žinote, kad iki atlyginimo neištempsite ir pinigų  jums reikia nedelsiant ir norite, kad jūsų finansinės problemos liktų už namų durų, paskola – geriausias pasirinkimas. Visuomenėje iš senų laikų įsišaknijęs mitas, kad norint grąžinti pasiimtą paskolą, teks gerokai papurtyti piniginę, nes įmonės teikiančios paskolų paslaugas užsiprašo milžiniškas palūkanas. Dėl šios priežasties daugelis iš mūsų vis dar bijo imti paskolą ar vartojamąjį kreditą.

Taip, iš dalies tame teisybės yra, pasiėmę paskolas nuo palūkanų niekur neišsisuksite, tačiau dėl milžiniškos konkurencijos paskolų rinkoje, jos nėra itin aukštos. Norint įsitikinti ir prieš imant paskolą tinkamai įvertinti paskolos kainą, galima pasinaudoti paskolų skaičiuoklėmis. Paskolos skaičiuoklė, pavyzdžiui, http://paskolos-skaiciuokle.lt – tai įrankis leidžiantis pagal pasirinktą paskolos dydį, laikotarpį, paskolos tipą paskaičiuoti galutinę paskolos kainą. Vartojimo paskolos skaičiuoklė taip pat leidžia matyti mėnesines įmokas. Taigi, paskaičiavus ir žinant visus skaičiukus tampa ramiau.

Jei paskolą imate pirmą kartą, tai turėtumėte žinoti, kad vienintelė sąlyga, kurios reikia, norint gauti kreditą  yra teisingi asmeniniai duomenys. Kai užpildote paraišką, dėl paskolos gavimo, netrukus sulaukiate atsakymo ar paskola jums suteikiama, jei taip, pinigai per keletą minučių pasieks jūsų sąskaitą.

Paskolą reikia grąžinti per mėnesį, tačiau paskolų  teikimo įmonės visada sudaro sąlygas savo klientui prasitęsti šį terminą, jei jis supranta, kad nespės laiku grąžinti kredito. Taigi, jei skolinatės ir nedidelę pinigų sumą, planuokite kaip ją grąžinsite, nes kiekviena skola anksčiau ar vėliau gali tapti sunkia našta. Jeigu paskolos nuspręsite negražinti ar vėluosite tai padaryti, Jums gali grėsti teisinė atsakomybė – pinigai vis vien bus iš Jūsų išreikalauti, o nemaža to, gausite labai didelę dėmę skolininkų registre. Ji Jums labai kenks ateityje, pavyzdžiui, jeigu norėsite pasiimti būsto paskolą, Jūs greičiausiai jos negausite, kadangi būsite įvertintas kaip nemokus skolininkas. O jeigu ir gausite, Jums iš pradžių bus skaičiuojamos ypatingai didelės palūkanos.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts