Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

AutomobiliaiDarbasFinansaiNamaiPaslaugos gyventojamsStraipsniaiVerslas

Perkraustymo paslaugos geriau nei kaimynų pagalba

„O tu draugų neturi, kad užsakinėji perkraustymo paslaugas?“. Tokį klausimą vis dar galima išgirsti susiruošus persikraustyti į naujus namus. Juk seniau buvo įprasta, jog kraustantis padėdavo giminės, draugai, kaimynai. Bet kokia to realybė? Paskutinę dieną žmonės, kurie taip veržėsi padėti, staiga „išsisuka kojas“ ar turi skubiai išvažiuoti pas mirštančią tetulytę. Jei visgi padeda kraustytis, tai nešimo metu išgirsti, jog „šito daikto nekelsiu, man nugara skauda“, o po persikraustymo turi visiems atsidėkoti, o tai jau nesibaigia „sausai“. Todėl nieko nuostabaus, kuomet civilizuoti lietuviai vis dažniau domisi, kas tos perkraustymo paslaugos, kaip jos vyksta ir ar apsimoka.

perkraustymo paslaugos

Perkraustymo paslaugos išties gera išeitis norint tvarkingai ir greitai persikraustyti ir išvengiant viso giminių keliamo šurmulio. Perkraustymo įmonės pasirūpina visais rūpesčiais. Jei neturite laiko tinkamai supakuoti daiktų, įmonė gali pasirūpinti ir tuo. Juk visi žinome, kiek laiko atima indų pakavimas. O nesupakavus, dažnai dėžėse randame tik krūvas šukių. Kuomet daiktai supakuoti dėžėse ir maišuose, o baldai išardyti ir tinkamai apvynioti, kad kampai nenusidaužytų, reikia nunešti tai į mašiną. Čia praverčia tvirti, augaloti vyrukai, kurie sofas kilnoja kaip lengvas balerinas ir jiems nuo to tikrai neskauda nugaros.

Profesionalios perkraustymo paslaugas teikiančios įmonės turi ir specialius automobilius – sunkvežimius, specialiai paruoštus kraustymui. Automobiliuose yra tvirtinimo elementai, pritvirtinantys baldus ir dėžes prie sienų ar kitų stabilių paviršių taip, kad nė vienas daiktelis  nesujudėtų kelionės metu. Taip išvengiama bereikalingo kratymosi ir mažesnė rizika, jog baldai bus pažeisti, ar dėžė su indais taps šukių mozaika.

Daugeliui kyla klausimas, ar persikraustymo paslaugos brangios? Atsakyti galima drąsiai – ne, tai nėra brangu. Perkraustymo paslaugos Vilniuje kainuoja kiek daugiau, kaip ir visos paslaugos sostinėje, tačiau logiškai ir atsakingai paskaičiavus, patiems kraustytis tiek laiko, tiek pinigų prasme būtų brangiau. Tad geriau skirti daugiau laiko įsikūrimui bei naujo būsto planavimui, nei tokiam juodam darbui kaip kraustymasis. Jį geriau patikėti profesionalams.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts