Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

ITPaslaugos gyventojamsPaslaugos versluiStraipsniaiVerslas

kompiuterių remontasJūsų kompiuteris yra mechanizmas. Visi mechanizmai susidėvi ir genda. Kyla tik vienas klausimas – ar apsimoka kompiuterius remontuoti, ar tiesiog pirkti naujus. Kartais į šį klausimą atsakyti gali tik profesionalus kompiuterių remontas. Vilnius – didžiausias Lietuvos miestas, tad nenuostabu, kad kompiuterių čia daugiausia. Dėl šios priežasties kompiuteriu remontas Vilniuje yra tikrai nebrangus ir pakankamai profesionalus.

Kokios gi dažniausiai bėdos pasitaiko? Kalbėsime apie nešiojamų kompiuterių remontą, nes jie genda kur kas dažniau, nei stacionarūs.

Yra dvi jautriausios „laptopų“ vietos – ekranai ir baterijos. Nešiojamų kompiuterių baterijos remontas yra bene komplikuočiausias, todėl dažnai rekomenduojama bateriją tiesiog pasikeisti nauja. Kartais pasitaiko gamyklinių problemų, kai baterija nesuderinama su naujai įdiegta operacine sistema ir išsikrauna tiesiog per greitai. Toks remontas daromas jau programinės įrangos lygiu, o ne knaisiojantis ir po taip nedidelius „laptopo“ vidurius. Toshiba, Asus, Acer, HP, Lenovo, Dell kompiuteriu remontas atliekamas specializuotų servisų, tačiau yra brangesnis. Tiesa, kartais jie tiesiog pakeičia kompiuterį kitu, tačiau tai užtrunka.

Antra silpnoji vieta yra ekranai. Ekranas nuo monitoriaus skiriasi tuo, kad monitorius yra savarankiškas įrenginys, kurį galima prijungti prie bet kokio kompiuterio – tiek stacionaraus, tiek nešiojamo. Ekranas – integruotas su nešiojamo kompiuterio korpuse. Jam sudužus ar sugedus, reikia pritaikyti naują arba taisyti. Nešiojamų kompiuterių ekranų remontas – gana sudėtingas procesas, tačiau profesionalo rankose viskas įmanoma. Blogiausiu atveju jis yra pakeičiamas kitu nauju arba dėvėtu. Ekranų remontas atliekamas tik su originaliomis detalėmis. Tai reiškia, kad HP kompiuteriui Dell ekranas sunkiai tinka…

Kompiuteriu dalys, remontas ir konsultacijos kainuoja. Kainos priklauso nuo profesionalų lygio ir užimtumo. Taip pat gali užtrukti ir kai kurių detalių pristatymas, tačiau čia prasideda asmeniški reikalai, nes kiekvienas remontuojamas „kompas“ yra unikalus ir su savais kaprizais. Tai gali patvirtinti ne tik jų savininkai, bet ir meistrai.

Pastaruoju metu populiarėja nauja paslauga – kompiuterių remontas nuotoliniu būdu. Tai labai naudinga paslauga, nes meistro nereikia kviesti į biurą ar namus. Pakanka tik su juo susisiekti, paprašyti, kad prisijungtų nuotoliniu būdu ir pasižiūrėtų, kas per problema. Naudojamas saugus ryšys ir speciali programinė įranga. Su ja meistras mato viską, kas yra jūsų kompiuteryje realiuoju laiku ir gali operatyviai sutvarkyti gedimus, išvalyti virusus ar apginti nuo įsilaužimų.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts