Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Automobiliai

Kodėl kondicionierių pildymas turi būti atliekamas reguliariai?

Vasaros sezonas neatsiejamas nuo tinkamai veikiančio kondicionieriaus, tačiau nereikėtų pamiršti, kad kondicionierių pildymas reikalingas ir kitais metų laikais, jei norite džiaugtis tinkama transporto priemonės eksploatacija. Kondicionieriaus pildymo darbus būtina patikėti kompetentingiems, ilgametę patirtį turintiems meistrams, kurie pasirūpins ne tik kondicionieriaus pildymu, bet ir atliks remontą, patikrins sandarumą, suras ir sutvarkys gedimus, pakeis salono ir sistemos filtrus bei detales.

Kodėl svarbu kondicionierių įjungti visais metų laikais?

Kalbant apie automobilio oro kondicionavimo sistemą, reikėtų žinoti, kad vienas svarbiausių jos elementų yra kompresorius. Kadangi jame nuolatos vyksta trintis, labai svarbu jį reguliariai sutepti. Ir geriausiai kompresorius sutepamas tuomet, kai veikia automobilio kondicionierius: kondicionavimo sistemoje alyva pradeda maišytis su cirkuliuojančiu freonu ir tokiu būdu užtikrina kokybišką kompresoriaus sutepimą.

Svarbu žinoti, kad alyva ne tik sutepa, bet ir saugo kondicionavimo sistemą nuo korozijos (ir efektyviai sumažina kondicionieriaus skleidžiamą triukšmą). Jei kondicionierius yra įjungiamas reguliariai, nepriklausomai nuo metų sezono, tarpusavyje susimaišiusi alyva ir freonas pasiekia visas kondicionavimo sistemos vietas, deja, jei kompresorius ilgesnį laiką paliekamas be darbo, pvz., dvi savaites, freonas ir alyva vienas nuo kito atsiskiria, todėl tuo metu, kai kondicionierius yra įjungiamas, nevyksta kokybiškas tepimas, t. y. jis prasideda tik praėjus geram pusvalandžiui nuo kondicionieriaus įjungimo. Per tą laiką dėl didelės trinties smarkiai dyla kompresoriaus detalės. Tai reiškia, kad rūpinantis tinkama transporto priemonės eksploatacija, kondicionierių reikia reguliariai įjungti visais metų laikais (to daryti nereikėtų tik tuomet, jei speigas lauke siekia daugiau nei -20 laipsnių) ir, žinoma, atlikti reguliarų kondicionieriaus pildymą.

Patikima pagalba iš vienų rankų

Kad būtumėte tikri tinkama kondicionieriaus priežiūra ir remontu, rinkitės patikimą bendrovę, kurioje dirba patyrę savo srities ekspertai, pvz., UAB „Padangos Plius“. Paprastai tokios įmonės siūlo platų paslaugų spektrą, t. y. ne tik pildo kondicionierius, bet ir atlieka padangų montavimą, ratlankių lyginimą, keičia alyva, vakuumuoja padangas ir pan. Jei šioje įmonėje parduodamos ir padangos ar ratlankiai automobiliams, siūloma įsigyti akumuliatorius ir užsisakyti serviso paslaugą, galite būti tikri, kad viską, ko prireiks, gausite iš vienų rankų. Taip efektyviai taupysite savo laiką ir išlaidas, būdami tikri, kad jūsų automobiliu bus tinkamai pasirūpinta, kad ir kas benutiktų.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts