Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

InterjerasNamai

Skirtumai tarp rėmintų ir berėmių spintelių

lankstai

Renkantis virtuvių baldus, vienas iš esminių baldų, tiek dizaino tiek, praktiniu sprendimu yra virtuvės spintelės.

Spintelių dizaino bei modelių ir dydžių pasirinkimas siūlomas gamintojų yra tikrai platus ir kiekvienas ras sau tinkamą variantą savo naujai virtuvei. Tačiau reikėtu pabrėžti svarbiausią gamybinį spintelių aspektą, jos yra gaminamos dviejų rūšių.

Virtuvių spintelių gamyboje ir rinkoje vyrauja dvi pagrindinės spintelių rūšys; Amerikos rinką užimančios – rėmintos spintelės, turinčios archajišką dizainą ir Europoje pradėtos gaminti – barėmės spintelės, siūlančios modernesnį ir švaresnį stilių.

 

Amerikietiškos – spintelės su rėmu yra pirmapradis spintelių dizainas, kuris kaip ir sako pavadinimas, konstrukcijoje turi medinį rėmą einantį aplink spintelės priekį kuris leidžia spintelės duris pritvirtinti prie rėmo suteikiant spintelei stiprumo ir stabilumo. Priekyje, prie durelių konstruojamas rėmas taipogi sukuria išraiškingesnį spintelės vaizdą pridėdamas jai gilumo ir didesnės dimensijos pojūtį.

Lankstai įrėmintose spintelėse, dėl savo modelio, yra reguliuojami, kadangi spintelės durys yra tvirtinamos prie rėmo, taip suteikdamos daugiau pritaikymo ir dizaino galimybių durelėms.; Galima rinktis iš dalinai arba pilnai persidengiančių ir įterptinių durelių jungčių.

Atsižvelgti renkantis tarp šių tipų spintelių reiktu ir į detalių kūrimo suteikiamus variantus. Berėmės spintelės yra minimalistinio dizaino kur paviršius išlaikomas švarus ir lankstai neturi daug variacijų. Rėmintos spintelės, dėl trijų tipų lankstukų jungčių turi ir daugiau lankstų dizaino pasirinkimų. Galima rinktis iš paslėptų, pusiau paslėptų ar net atvirų išorinių lankstų kurie gali sukurti.

Europinės rinkoje dominuojančios, švaresnės, šiuolaikišką dizainą siūlančios – barėmės spintelės. Stabilumą ir stiprumą šiuo atveju spintelėms suteikia tankesnės dėžės konstrukcija. Panaikintas priekinis rėmas suteikia spintelei didesnę prieigą bei minimalistinę išvaizdą.

Sumontuotoje berėmėje spintelėje matysite tik plokščio paviršiaus duris su stalčiumi kuris sukurs paprastą ir astetišką vaizdą kuris leis namuose kurti modernų, minimalistini įvaizdį.

Berėmės spintelės suteikia ne tik švarų dizainą; kiš konstrukcijos išimtas rėmas leidžia spintelės viduje turėti daugiau vietos, taipogi ir galimybę laisvai keisti lentynų pozicijas viduje.

Ieškant praktiško varianto, norint turėti didesnės talpos ir lengviau prieinamas spinteles berėmės virtuvės spintos yra puikus pasirinkimas.

Tačiau dėl panaikinto rėmo yra mažiau pritaikymo galimybių, kadangi lankstai šiose spintelėse montuojasi prie dėžės šonų.

Tiek rėmintos, tiek barėmės spintelės yra ilgalaikės ir renkantis jas vienintelis faktorius išlieka dizaino ir pritaikymo galimybės. Rėmintos spintelės suteikia daugiau variantų durelių jungtyse dėl integruoto rėmo modelio ir plataus lankstų pasirinkimo. Barėmės spintelės leidžia rinktis iš įvairesnių medžiagų, bet spalvų kombinacijos dėl minimalistinio dizaino sukurtų galimybių.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts