Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

AutomobiliaiEl. komercija
paspirtukas

Lauko žaidimų nauda vaikams yra didžiulė, todėl svarbu, kad vaikai reguliariai leistų laiką lauke. Lauko erdvė leidžia vaikams patenkinti tokius paprastus, tačiau labai  svarbius vaikų poreikius: lipti, šokti, bėgti suptis, rėkti, volioti, slėptis ir dar daug kitų. Geriausios žaidimų aikštelės yra tos, kuriose kuo mažiau… konkretumo,  pastogė gali būti ir karalaitės pilis, ir drakono rūmai, ir namai, ir ligoninė, o štai raketa bus tik raketa. Lauko žaidimus vaikams  smagiausia žaisti ten, kur yra natūrali gamta.

Idėjos žaidimams lauke

Eidami į žaidimo aikštelę stebėkite aplinką. Miške rinkte įvairius akmenukus, namuose juos rūšiuokite pagal spalvą, dydį, nudažykite ir pan. Lauke galima surinkti daug medžiagos  koliažui, tai žievė, gėlės, lapai, žolė, akmenukai, riešutėliai ir pan. Tai – tik keletas pavyzdžių. Kiekvieną temą galima praturtinti daug laiko leidžiant lauke ir susipažįstant su supančiu pasauliu.

Elektriniai paspirtukai

Bikko.lt elektriniai paspirtukai suaugusiems ir vaikams. Pasitelkus šias transporto priemones, kelionės tikslą galima pasiekti greičiau ir smagiau- jos dažnai tampa ekologiška ir įdomią automobilių atmaina. Toks elektrinis paspirtukas padės išvengti rytinių kamščių, o daugiau laiko praleidę gryname ore džiaugsites geresne savijauta. Daugelis tokių modelių vienu įkrovimu gali nuvažiuoti net kelias dešimtis kilometrų- tokia transporto priemonė taps kasdieniu jūsų kompanionu. Stilingas dizainas, tvirtos konstrukcijos ir platus asortimentas- tai tik keli privalumai, su kuriais turėsite progą susipažinti.

Vaikiški paspirtukai

Kiekvienas vaikas nori turėti savo dviratį, tačiau, patys mažiausieji dar nėra pasiruošę minti pedalų. Tokiu atveju, vaikiški paspirtukai yra itin puiki dovana vaikui. Dviračiai visada buvo labai populiarūs ir paspirtukai nė karto nebuvo populiaresni už juos. Tačiau tai nereiškia, kad paspirtukai yra už dviračius prastesni. Vaikiški paspirtukai yra labai paprasti ir lengvai valdomi. Galima drąsiai teigti, kad net ir gerai mokantys dviračiu važiuoti  vaikai labai dažnai susidomi ir paspirtukais. Pavyzdžiui, miestuose ir panašiuose vietose, kur nėra daug erdvės kieme, paspirtukai visada turi  pranašumą, kadangi jie daug manevringesni.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts