Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Prekyba

Kad ir koks siuntos turinys bus, svarbu, kad jis būtų tinkamai supakuotas. Šiuo metu priemonių greitam pakavimui pasiūla tikrai yra gana plati, tad esame tikri, kad be jokio vargo ir greitai rasite tai, kas Jums labiausiai tinka. Ir šiuo atveju jokio skirtumo, ar tik kartais siunčiate siuntas, ar darote tai reguliariai.

Įsigyti priemones siuntų pakavimui galite https://vokucentras.lt/. O kaip reikia tikrai gerai supakuoti siuntą, kad ji saugai pasiektų tikslą net ir tuomet, jeigu bus mėtoma transportavimo metu?

  1. Pirmiausia, žinoma, reikia pasirūpinti geromis siuntų pakavimo priemonėmis. Tai gali būti vokai arba dėžės priklausomai nuo to – kas bus siunčiama. Nepamirškite, kad tek vokai, tiek dėžės gali būti atsparūs drėgmei, su papildomu paminkštinimu. Kai siunta yra brangi – geriausia pakuoti bent jau į kelias siuntas.
  2. Taip pat rekomenduojama naudoti ir specialius paminkštinimus. Nors daugelis juos deda tik tuomet kai siunčiama siunta yra jautri, tačiau mes siūlome naudoti dažniau. Per daug apsaugos nebūna, o įvairios vyniojimo plėvelės gali būti naudojamos net kelis kartus, tad tai yra gana ekologiškas pasirinkimas.
  3. Siuntos pakavimui taip pat siūlome rinktis specialias dėžes, o ne tas, kurias rasite namuose. Specialios dažniausiai ne tik yra storesnio kartono bei kur kas patvaresnės, tačiau gali būti ir su papildomu paminkštinimu, kuris leis būti ramiu, kad ir labai aktyvaus pervežimo metu – siuntos turinys bus saugus.
  4. Svarbu, kad ant dėžės arba voko būtų kuo aiškiau nurodyti siuntėjas bei adresatas. Geriausia rašyti yra spausdintomis raidėmis. Dar geriau – atspausdinti kompiuteriu. Tuomet kurjeriu arba paštininkui tikrai nekils neaiškumų.
  5. Dėžes arba vokus siūlome dėti į specialias pakuotes, kurios yra atsparios drėgmei. Tai yra itin svarbu, kai siunčia yra siunčiama rudenį arba žiemą. Kartais siuntoms gana ilgai tenka būti paskirstymo centre, tad papildoma apsauga nuo drėgmės yra labai rekomenduojama.

Tinkamas siuntų pakavimas nėra nei brangus, nei reikalaujantis daug laiko. Svarbiausia – noras, kadangi priemonės tikslui pasiekti, tai yra saugiam siuntos pristatymui – paprastos kaip niekada.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts