Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

FinansaiPaslaugos verslui

Verslo paskolos galimybės, norintiems plėsti veiklą

paskolos

Kirpėja-kosmetologė, dirbanti su individualios veiklos pažymėjimu, nori įsirengti savo nuosavą nedidelį kabinetą. Tai padaryti padėtų verslo paskola, todėl moteris kreipėsi į banko atstovą, klausdama, ko reikėtų, norint gauti kreditą iš banko. Jai buvo atsakyta, kad reikalingos pakankamos pajamos:

  1. Avansui sumokėti už nekilnojamo turto įsigijimą arba jo remontą.
  2. Veiklos mėnesinių pajamų turėtų pakakti paskolos mėnesiniams finansiniams įsipareigojimams padengti.

Daugeliui pradedančių verslų, dėl tokių ir panašių reikalavimų įvairiuose bankuose gauti verslo paskolą tampa pernelyg sudėtinga. Paprasčiausiai neturima pradinių lėšų avansui. Vis tik yra galimybė gauti paskolą iš alternatyvių šaltinių. Tai finansavimo įmonės, kurios išduoda kreditus nedidelėmis sumomis pradedančioms, smulkioms ir vidutinėms įmonėms.

„Noviti Finance“ verslo paskola padėjo geriau įrengti vaikų darželį

Vienas iš verslininkų, pasinaudojęs finansavimo įmonės „Noviti Finance“ suteikta verslo paskola ir sėkmingai įgyvendinantis savo projektus – „Lauko darželio“ įkūrėjas Žilvinas. Pradžioje jis kreipėsi į bankus, tačiau visi jie atsisakė suteikti paskolą jau vien dėl to, kad šis darželis – viešoji įstaiga. Verslininkas kreipėsi į „Noviti Finance“ ir nenusivylė, du kartus ėmęs paskolą, jis galėjo įrengti kokybiškas, erdvesnes patalpas vaikams bei darbuotojams. Per kelis metus buvo atidaryti trys nauji padaliniai.

Ar verslą plėtoti sparčiai ar tolygiai, kiekviena įmonė turi spręsti individualiai. Žilvino nuomone, reikėtų išlaikyti balansą tarp greičio ir kokybės. Bet kokiu atveju, plečiantis visada reikalingos lėšos. Reikėtų gerai suplanuoti, ką įmonė norėtų nuveikti artimiausiais metais, kokios investicijos bus reikalingos ir kokį pelną, per kiek laiko tikimasi gauti. Konkretus planas neleis iššvaistyti lėšų ir sumažins nesėkmės riziką.

Į „Noviti Finance“ gali kreiptis dėl verslo paskolos ir turintys individualią veiklą, norintys plėsti veiklos apimtis, išsinuomoti patalpas, įsigyti naujausią įrangą. Pradedantiesiems svarbu įsigilinti į rinkos poreikius, kokie sprendimai pritrauks naujus klientus. Pavyzdžiui, kirpykla ar kosmetologijos kabinetas labai priklauso nuo vietovės. Nuošalioje vietoje, kurioje nėra gero privažiavimo, kosmetologo kabinete klientų gali būti žymiai mažiau. Gerai parinktoje vietoje bus daugiau klientų, tačiau patalpos kainuos brangiau. Įvertinęs visus faktorius, verslininkas turi apsispręsti, kokio dydžio verslo paskola jam reikalinga ir kreiptis į finansavimo įmonę.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts