Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Automobiliai

Bagažinės kilimėliai: tinkamiausio pasirinkimas

bagažinės įdėklasPasirinkti tinkamą auto priemonės kilimėlį gali būti kur kas sudėtingesnis darbas nei galėjote pagalvoti. Kilimėliai yra tiesimi salonuose, kad su purvinomis kojomis nesušertumėte mašinos. Lygiai taip pat egzistuoja ir bagažinės kilimėliai, kurie leidžia patogiai ir saugiai laikyti net ir dūžtančius daiktus.

Jeigu senas kilimas nusidėvėjo – laikas pradėti ieško naujo. Kadangi retas susimąsto apie tokį daiktą, kaip bagažinės kilimėlis, kiti jį dar vadina – bagažinės įdėklas, natūralu, kad prireikus atrasti tinkamą paprasčiausiai kyla klausimas, koks yra geriausias. O paieškas vykdyti rekomenduojame nusistačius tam tikrus kriterijus.

Norėdami kiek palengvinti darbus nurodysime paieškos kriterijus, kuriais turėtumėte sekti ieškodami geriausia kilimėlio bagažinei.

Spalva

Bagažinės kilimėliai labai dažnai pasirenkami pagal estetiką. Nors jie nėra itin gerai matomoje vietoje, tačiau atvėrus bagažinę visada norisi pamatyti estetiškai akiai patrauklų kilimėlį. Dažniausias pasirinkimas yra juodas arba pilkas, kadangi ant jo mažiausiai matosi nešvarumai. Tuo pačiu ir valyti dažniausiai užtenka mažiau kartų.

Storis

Skirtingi kilimėliai yra labai skirtingo storio ir būtinai reikia įvertinti, koks Jums yra reikalingas, kad pavyktų sėkmingai vežtis norimus daiktus. Kuo daiktai yra sunkesni – tuo sunkesnis kilimėlis yra rekomenduojamas. Paprasčiausiai tokiu atveju kai važiuojate per duobes jūsų bagažinė bus apsaugota.

Dydis

Skiriasi mašinos, taigi lygiai taip pat skiriasi ir kilimėliai. Dažniausiai parduodami standartinių dydžių kilimėliai, kurie atitinka standartines transporto priemones. Visgi, jeigu neradote Jums reikalingo dydžio arba formos – tokiu atveju visą laiką reikia drąsiai susekti su pardavėjais. Kai kuriais atvejais reikalingą produkciją jie turi sandėlyje, tačiau jos neafišuoja, kadangi retas perka. Kitais atvejais reikalinga produkcija labai dažnai paprasčiausiai užsakoma iš tiekėjų, kad patiems žmonėms nereikėtų rūpintis paieškomis.

Paviršius

Bagažinės kilimėliai gali skirtis ir savo paviršiumi. Nuo tokių, kurių paviršius yra labai lygus iki tokių, kurių paviršius dažniausiai yra grublėtas. Šiuo atveju poreikis dažniausiai priklauso ne nuo estetikos, tačiau nuo funkcionalumo. Grublėtą paviršių turintys kilimėliai dažniausiai kur kas storesni, tad tuo pačiu ant jų, kaip jau minėjome, galima laikyti sunkesnius daiktus.

Medžiaga

Kilimėliai skirti mašinoms dažniausiai gaminami iš gumos, tačiau šiuo metu atsirado kur kas daugiau alternatyvų kiekvienam pagal poreikius bei galimybes. Žiūrėkite, kad medžiaga būtų ne estetiškai Jums patraukli, tačiau kad ji būtų funkcionali ir naudinga.

Gamintojas

Naudinga kiek plačiau pasidomėti ir apie gamintojus. Plačiau pasiskaityti galima internete. Tai leis susidaryti nuomonę, ko galima tikėtis. Tuo pačiu nesunkiai atrasite kitų žmonių komentarus apie tai, ką jie pirko ir ką gavo.

Garantija

Dažniausiai tokie kilimėliai turi garantiją, tad jeigu jie nustotojo funkcionuoti anksčiau – visada galite susigrąžinti pinigus arba gauti kitą kilimėlį pakaitomis. Tuomet tikrai neprarasite nieko, kadangi būsite tikras, kas jūsų prekė yra apsaugota garantija.

Galiausiai, jeigu pasirinkimas Jums vis tiek atrodo labai sudėtingas, tokiu atveju rekomenduojame pasitarti su specialistais, kurie prekiauja šiais gaminiais. Ilgalaikė patirtis leidžia atsižvelgiant į klientų poreikius pasiūlyti labiausiai tinkamus gaminius, kurie leis ne tik papuošti bagažinę, tačiau tuo pačiu ir padaryti ją kur kas funkcionalesne ir naudingesne.

 

 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts