Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Kelionės

pigūs lėktuvo bilietai į ŽenevąŽeneva nėra Šveicarijos sostinė, tačiau tai antras pagal dydį šalies miestas, labai svarbus visam pasauliui kaip JTO, PSO ir kitų svarbių organizacijų būstinė. Senovėje Ženeva taip pat nebuvo eilinis Europos miestas – čia nuo 400 m iki XVI a. buvo vyskupų rezidencija. Pigų skrydį į Ženevą siūlome užsirezervuoti iš anksto.

Tai prabangus miestas kalnų apsuptyje, į kurį suplaukia viso pasaulio keliautojai ne tik pasidomėti šalies kultūra ir istorija, bet ir pasportuoti slidinėjant  Alpių kalnuose ir pasimėgauti nuostabia gamta.

Ženeva – ypatingas miestas – ne visi žino, kad čia įkurtose laboratorijose buvo pirmą kartą pasaulio istorijoje paleistas WWW (žiniatinklis arba World Wide Web).

O štai, kad Ženeva yra geriausių pasaulio laikrodžių tėvynė, žino bene visi. Nenuostabu, kad garsiausia Ženevos pramoga yra Gėlės laikrodis, esantis Angliškajame sode.

Ženeva yra Šveicarijos vakaruose ir žymi vietą, ties kuria prasideda Alpės – viena garsiausių Europos slidinėjimo vietų.

Ženevoje dominuoja prancūzų kalba, o priimamos valiutos yra eurai bei šveicariški frankai.

Šveicarija yra politiškai neutrali šalis, todėl Ženeva yra idealiausia pasaulyje vieta, tinkanti tokių organizacijų kaip JTO, Raudonojo kryžiaus ir Pasaulio sveikatos organizacijos būstinėms.

Gal ir neatrodo, kad turistiniai srautai į Šveicariją būtų itin dideli, tačiau Ženeva yra kultūriškai turtingiausias miestas gyventojų prasme – net 40 proc. miesto gyventojų nėra šveicarai.

Ženeva yra brangus miestas, tinkantis gyventi tik galintiems susimokėti už pragyvenimą. Tačiau ne veltui šis miestas metai iš metų patenka į geriausių pasaulyje vietų gyventi sąrašo viršų.

Taigi, į Ženevą verta nukeliauti tiems, kurie vertina keliones į kultūriškai bei istoriškai turtingus miestus, ir taip pat dievina kalnuotas, ramybės kupinas vietoves. Šiame mieste puikiai dera prabanga, komfortas, gamtos grožis, kultūra, Alpių didybė ir draugiški vietiniai. Čia ryškiausia prancūzų įtaka ir kultūra, kadangi Ženeva yra arčiausiai Prancūzijos.

Tad nedelskite ir įsigykite pigų skrydį į Šveicarijos miestą –  Ženevą.

 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts