Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Kelionės

pigūs bilietai į ItalijąItalų virtuvė populiari visame pasaulyje – Lietuvoje taip pat turime ne vieną restoraną, galintį pasiūlyti aukštos klasės itališkų patiekalų, ir čia nekalbame apie pigias picerijas, siūlančias „popierines“ picas, nuo kurių nesijauti nei pavalgęs, nei laimingas.

Tačiau yra ir tokių itališkos virtuvės maniakų, kurie dėl specialiai pagamintos lazanijos ar picos skrydžius į Italiją perka bene kas kelis mėnesius. Nesvarbu, ar tai savaitgalio kelionė, ar visos atostogos šioj šalyje, jie niekuomet nepraleis progos įsigyti pigių bilietų į Italiją. O tam stengtis tikrai yra ko, italų virtuvė geriausia Italijoje, todėl čia lankydamiesi privalote išragauti:

  • Tai traškūs ryžių kamuoliukai, kurių viduje dedama mocarela, ragu, žirniai, pomidorų tyrė.
  • Italai kava mėgaujasi praktiškai neribotai, ir nenuostabu – ji čia viena gardžiausių pasaulyje. Vienas espresso – ir jūs jau pasiruošęs ilgai ir įdomiai dienai vaikščiojant po Romos senamiestį.
  • Kaip gaminamas šis patiekalas, pasakoti turbūt nereikia. Manoma, jog ji kilo iš Neapolio, todėl čia galbūt paragausite geriausios gyvenime lazanijos.
  • Osso buco alla Milanese. Tai mėsos patiekalas iš jautienos blauzdos, marinuotų vyne, patiektų su daržovėmis. Gardžiausia patiekalo dalis – jo pabaiga, kai gardaus padažo likučius galima beveik išsiurbti iš blauzdos kaulo.
  • Makaronai/pasta. Kiekviename restorane galima išmėginti paprasčiausius itališkus makaronus ir galime garantuoti, jog nė viena jų porcija nenusivilsite. Italai tiesiog moka juos pagaminti kaip niekas kitas pasaulyje.
  • Pica Margarita. Neapolyje gimusi pica į šį miestą pritraukia begales turistų, dievinančių picas. Ji labai paprasta, tačiau neįtikėtinai skani. Keista, kaip puikiai gali derėti mocarela, bazilikai, česnakas, alyvuogių aliejus ir parmezanas ant traškaus pado.

Lėktuvų bilietai į Milaną jau jūsų kišenėje, o gal dar svarstote kur ir kada įsigyti bilietus? Pigūs skrydžiai į Milaną, Italiją yra vykdomi visais metų laikais. Pamatykite mados sostinę dar šį pavasarį ir padovanokite sau nuostabiausią dovaną – nepamirštamą kelionę bei įspūdžius.

 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts