Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Kelionės

keltų bilietaiŠiais laikais keliaujame iš tiesų daug ir dažnai. O baigiantis eilinei smagiai atostogų išvykai, mintyse jau pradedame dėliotis kitos kelionės planus. Mums siūlomų kelionių pasirinkimas tikrai gausus, kiekvienas gali patenkinti savo poreikius ir pomėgius bei prisitaikyti keliones pagal savo galimybes. Skrendame į egzotiškus kraštus, atvėsus orams keliaujame ten, kur šilta, mėgstantys žiemos pramogas vyksta į snieguotus kalnus. Todėl kelionės lėktuvais ir automobiliais tokios populiarios. Tačiau vis dažniau atrandame ir romantiškas keliones keltais.

Kiekvienas sutiks, kad smagu per atostogas automobiliu pakeliauti po Vokietiją ar Švediją. Vykti nuosavu automobiliu į šias šalis užtruktų keletą dienų, po tokios kelionės jaustumėtės pavargę ir būtinai reikėtų laiko atsigauti, prieš pradedant mėgautis vietos įžymybėmis. O atostogų pabaigoje vėl lauktų ilga ir varginanti kelionė namo.

Tačiau šiam nelabai viliojančiam susisiekimui yra puiki alternatyva – kelionės keltais. Tereikia automobiliu nuvykti iki Klaipėdos uosto, o iš ten patogiai pritaikytais ir moderniais keltais persikelti į Kylį ar Karlshamną, priklausomai nuo atostogų tikslo. Kelionė keltu tikrai neprailgs. Jos metu automobilį saugiai paliksite apatiniame denyje, o patys įsikursite jaukiose kajutėse, kurias galėsite užsisakyti pagal keliaujančių asmenų skaičių ir patogumą. Kol pasieksite kelionės tikslą, galėsite paprasčiausiai pailsėti, apsilankyti kelto restoranuose ar baruose, nusipirkti siuvenyrų kelto parduotuvėje, siūlančioje prekes patraukliomis kainomis. Keliaujant su šeima, vaikai gali pramogauti vaikų žaidimų kambaryje. Keltuose galima keliauti kartu su savo naminiais gyvūnais, tik reikia laikytis tam tikrų nustatytų taisyklių. Pailsėję, žvalūs ir geros nuotaikos pasieksite savo atostogų tikslą.

Išsilaipinę Kylyje arba Karlshamne, savo automobiliu galėsite tęsti atostogų kelionę po Vakarų Europą ar Skandinaviją. Čia tikrai yra ką pamatyti ir aplankyti. Kylyje veikia daugybė muziejų: zoologijos, geologijos, istorijos, dailės, pramonės ir karo. Čia taip pat galima apžiūrėti Antrojo pasaulinio karo povandeninį laivą. 90 kilometrų nuo Kylio įsikūręs Hamburgas. Karlshamnas traukia lankytojus lašišų žvejyba uolų pakrantėse. Į rytus nuo miesto centro įsikūręs gausiai lankomas Eriksbergs Vilt parkas. Gražu pakeliauti po visą pietryčių Švedijos regioną.

Kuo anksčiau pradėsite planuoti savo kelionę keltų, tuo didesnis optimalių kainų pasirinkimas. Be to keltų bendrovės pateikia ir specialių kelionių pasiūlymų. Todėl keltų bilietai tikrai įperkami visiems norintiems. Keltai – tai puiki galimybė išbandyti kiek kitokį, Lietuvoje dar ne labai populiarų keliavimo būdą

Tagged:

1 COMMENTS

  1. Visiskai pritariu straipsnio autoriui, kad keliavimas keltu yra nuostabus keliavimo budas. Pernai isigijome su vyru bilieta is keltai.eu ir turejome labai saunia kelione.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts