Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Kelionės

Graikijai priklauso apie 200 įvairaus dydžio salų ir salelių, todėl keliautojams gali būti sudėtinga apsispręsti, kur praleisti savo atostogas Graikijoje. Kreta, Rodo sala ir kitos didžiosios salos yra lankomos dažniausiai, tačiau yra ir mažesnių, jaukesnių ir patrauklesnių salų, kuriose ilsisi nemaža dalis turistų. Viena jų – Koso sala. Čia gyvena tik 30 000 pastovių gyventojų, tad sala nėra didelė. Pigų skrydį į Koso salą siūlome užsirezervuoti iš anksto.

Štai priežastys, kodėl verta apsilankyti saloje, iš kurios kilęs garsusis medicinos tėvas hipokratas.

Tiesioginiai skrydžiai. Ne į visas Graikijos salas galima atskristi tiesiai iš kitos šalies oro uosto. Tačiau Kosas siūlo galimybę įvairių populiarių skrydžių kompanijų lėktuvais čia atvykti tiesiai iš Londono, Romos, Briuselio, ir kitų miestų.

Tai tikras rojus dviratininkams. Kosas, ne kaip kitos salos, yra plokščia ir nekalnuota vietovė, todėl iškeliavus į apžvalginį turą po salą dviračiais, nė karto neteks nulipti nuo dviračio ir pūškuoti į statų kalną.

Turtinga istorija. Jeigu jums svarbi kelionių dalis yra kultūrinis vietovių pažinimas, Kosas tam tinka idealiai. Saloje aptinkami šventyklų ir kitų senųjų statinių griuvėsiai datuojami iki 3 amžiaus prieš Kristų.

Ekskursijos valtimi. Kose turistams suteikiama galimybė aplankyti visai netoliese iš jūros kyšančias kaimynines saleles valtimi. Susimokėję už kelionės vandeniu bilietą, galėsite paįvairinti savo atostogas ir susipažinti su ne tokiomis populiariomis Graikijos vietovėmis.

Koso sala gali pasigirti gyva pakrante. Čia veikia daugybė kavinių, restoranų bei parduotuvėlių. Veiksmas vyksta iki pat vakaro.

Vaikų priežiūros centrai. Jeigu norite išeiti romantiškos vakarienės su antrąja puse arba išplaukti į atvirą jūrą žvejybai, palikite vaikus viename Koso vaikų centrų. Čia jiems bus garantuota visa reikalinga priežiūra ir pačios linksmiausios pramogos.

Pigi nakvynė ir puikus maistas. Kose nėra brangu – nakvynė čia nakčiai neviršija kainos, už kurią nakvotumėte standartiniame Berlyno ar Paryžiaus hostelyje. O maistas apima geriausius Viduržemio jūros virtuvės skonius.

Tad nedelskite ir įsigykite pigų skrydį į Graikijos salą –  Kosą. Bilietai čia: lektuvubilietai.lt.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts