Kokios būna kaitlentės ir kokią rinktis?
Norite nusipirkti naują kaitlentę, tačiau sunkiai sekasi išsirinkti? Norint išsirinkti kaitlentę tinkamiausią jums, reikia „susirinkti“ svarbiausią informaciją, o tuomet pasidomėti, kokias kaitlentes šiuo metu siūlo buitinės technikos pardavėjai.
Kaitlentes galėtume skirstyti į tris skirtingas klases – elektrines kaitlentes, dujines kaitlentes bei hibridines kaitlentes, kurios gali būti ir dujinės, ir elektrinės. Nors dujinės kaitlentės nėra tokios populiarios, kaip buvo prieš 20 metų, kadangi yra nemažai elektrinių alternatyvų, visgi, dujines kaitlentes labai mėgsta gurmanai.
Ieškodami tinkamos dujinės kaitlentės, galite atkreipti dėmesį į laikiklį. Dažniausiai jis gaminamas arba iš plieno, arba iš ketaus. Vizualiai laikiklis gali atrodyti vienodai, tačiau verta išsiaiškinti, iš kurios medžiagos jis yra pagamintas, kadangi ketus yra laikomas kur kas pranašesne medžiaga dėl to, kad toks laikiklis bus kur kas ilgaamžiškesnis ir kaitlenčių remontas Vilniuje jums bus dar ilgą laiką nereikalingas.
Kalbant apie dizainą, dujinės kaitlentės gali būti pagamintos ir su emalio danga, ir su nerūdijančiu plienu. Kai kurios brangesnės kaitlentės turi ir itin gražų paviršių iš stiklo arba keramikos, tačiau tai nėra pats praktiškiausias variantas, kadangi stiklinio paviršiaus kaitlentės paviršių reikės labai dažnai valyti.
Kalbant apie elektrines kaitlentes, galima jas išskirstyti dar į tris kategorijas:
- Kaitlentės, kurios turi iškilusį paviršių – tai yra pats seniausias kaitlenčių modelis, dabar jau beveik nebegaminamas.
- Kaitlentė iš stiklo keramikos – jeigu pirksite kaitlentę su stiklo keramikos plokšte, turėtumėte žinoti, kad šis prietaisas gana greitai įkaista, tačiau jeigu nėra karščio indikatoriaus, tuomet reikia būti atsargiems, kad netyčia nenudegtumėte beruošdami maistą. Pasidomėkite, ar jūsų pasirinkta kaitlentė turi išplėstąjį elementą, kuris leidžia tinkamai sušildyti maistą, esanti dideliame puode.
- Indukcinės kaitlentės – kalbant apie minusus, šios kaitlentės „nepriims“ kai kurių puodų. Tačiau, yra ir vienas didelis pliusas – šiluma nėra naudojama tam, kad pati kailtentė įkaistų, kadangi ji iš karto patenka į puodą. Savaime suprantama, tai gali padėti jums sutaupyti nemažai pinigų, tačiau tam turite tinkamai pasiruošti – nusipirkti indukcinei kaitlentei tinkamų puodų. Dar vienas didelis privalumas – su tokia kaitlente nereikia laukti įšilimo, kadangi viskas vyksta iš karto.
Apžvelgus skirtingas kaitlenčių rūšis, susidaro įspūdis, kad reikia tiksliai žinoti, ko norite. Gurmanams patiks dujinės kaitlentės, taupantiems laiką ir energiją – indukcinės kailtentės, o komforto ir grožio šalininkams – stiklo keramikos kaitlentės. Visgi, su visomis kartais ištinka problemų, kurių neverta spręsti patiems – jums padės tik profesionalus kaitlenčių remontas Vilniuje. Specialistai pasirūpins, kad jūsų kaitlentė išnaudotų savo visą potencialą ir visi trikdžiai jai tai padaryti būtų eliminuoti. Užsisakyti remonto paslaugas labai paprasta – tereikia paskambinti telefonu arba susisiekti su Vilniaus meistrais internetu.