Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Kelionės

Kelionės į Ispaniją lėktuvu Yra du žmonių tipai, arba trys jei trečiasis būtų jų mišinys. Vieni mėgsta atostogauti išvykti vasarą, antri – žiemą, o treti lepinasi poilsiu abiem metų laikais. Atostogos tiek žiemos, tiek vasaros metu turi savų pliusų ir minusų. Tarkime, vasarą sunkiai apsilankysi piečiausiuose Europos taškuose, nes teks viso vizito metu prasėdėti nuo 50 laipsnių karščio apsaugotame viešbutyje. O štai žiemą Ispanijos pietuose, Portugalijoje ar Egipte ir kitose aplinkinėse šalyse atostogauti yra pats tas. Tačiau žiemą turbūt retas renkasi atostogauti Europos šiaurėje ar rytuose, kur vyrauja žvarbūs ir šalti orai. Lyg mums per akis neužtektų ir Lietuvos klimato!

Tad dar kartą norime priminti, kokios kelionių kryptys yra pačios geriausios norint atostogauti žiemos metu.

Ispanija. Kelionės į Ispaniją lėktuvu yra greitas ir patogus būdas nukakti į šalį, kur žiemą turistus pasitinka švelnus klimatas ir daugybė pramogų. Rinkitės Madridą, Barseloną o galbūt ir Ispanijai priklausančią salą: Ibizą, Fuerteventurą ir t.t. Kelionės į Ispaniją lėktuvų bilietai žiemos metu dar pigesni, tad išnaudokite šią galimybę.

Tailandas. Tai egzotiška ir tuo pat metu moderni šalis, kiekvienam turistui paliekanti neišdildomą įspūdį. O dėl klimato žiemos mėnesiais net nereikia jaudintis. Tailande nuolatos šilta. Šalies šiauriniuose miestuose nuvykę atrasite tradiciškąją šalies pusę, nes ten dar dabar išlaikyta dalis papročių.

Egiptas. Tai vis dar viena populiariausių kelionių krypčių turistams. Žiemos metu apsilankę Hurgadoje ar kituose šalies miestuose ne tik pasimėgausite šiluma, kurios Lietuvoje nesulauksite iki pavasario vidurio, bet ir galėsite aplankyti senąsias piramides bei kitą istorinį palikimą.

Tačiau niekas nesakė, kad žiemos metu būtina atostogauti ten, kur šilta. Jeigu mėgstate aktyvų poilsį, net ir snieguoti kalnai bus nebaisūs, jeigu juose linksmai prakaituosite slidėmis raižydami kalnų viršūnes. Slidinėjimui geriausios vietos Europoje yra Slovakija, Austrija, Italija, Čekija, Šveicarija, Prancūzija. Pagal savo poreikius ir tai, kurios šalies kultūra jums artimiausia, galite išsirinkti geriausius slidinėjimo kurortus ir ten praleisti aktyvias žiemos atostogas.

 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts