Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Automobiliai

BMW ratlankiai BMW yra vieni iš labiausiai akį traukiančių  automobilių keliuose. O ratlankiai – vienas labiausiai į akis krentančių automobilio akcentų. Tačiau ratlankiai – ne automobilio papuošalas, o dalis, nuo kurios priklauso automobilio stabilumas ir sukibimas su kelio danga. BMW ratlankiai ne išimtis,  o sumanymas papuošti savąjį žirgą naujais ratlankiais gali tapti tinkamu sprendimu siekiant užtikrinti automobilio kokybiškesnį stabilumą ir suteikti sportiškai agresyvesnę, akį traukiančią išvaizdą.

Jei norite savo automobiliui parinkti tinkamus lengvo lydinio ratlankius, pirmiausia reikėtų įvertinti montavimo ir tvirtinimo ertmių išdėstymo skersmenį, jų skaičių, ratlankio lanko plotį ir kitus faktorius. Ir nors pastaruoju metu ratlankiai pradėjo “augimo” tendencijas, rato standartai vis dar siejami su automobilio dizainu:

BMW ratlankiai R16, priklausomai nuo modelio, tinka visiems nuo pirmos iki trečios klasės, išskyrus kai kuriuos antros klasės BMW automobilius.

BMW ratlankiai R17, priklausomai nuo modelio, tinka visiems, šskaitant pirmos klasės automobilius.

BMW ratlankiai R17, e60 – skirti penktos klasės BMW automobiliui. Jie buvo pradėti gaminti tik 2005 m. Specialistai šiuos ratlankius apibūdina kaip tobulą šedevrą prabangiam automobiliui.

BMW ratlankiai R18  tinka visoms BMW klasėms.

BMW ratlankiai R19 tinka visoms BMW serijoms.

riesir svarbus faktorius yra ratlankio išnešimas. Daug kas žino tokius parametrus kaip ratlankio skersmuo, plotis, skylių skaičius ir atstumas tarp jų centrų. Tačiau mažai kas žino ratlankio išnešimo parametrą, tokį kaip BMW ratlankiai et43. Pastarasis reikalingas  nustatant ratlankio atstumą nuo mašinos rėmo.

Tačiau tai kas prieš gerą dešimtį metų atrodė prabanga, tarkim R17 ratlankiai, šiandien atrodo įprasta mašinos dalis, su kuria iš gamyklos išrieda net ir pigesnės bazinės komplektacijos automobiliai. Šiandien, ratų standartai siejami su automobilio stabilumu kelyje bei nuolat augančiais vartotojų poreikiais. Tad meistrų nestebina BMW ratlankiai R20 ar  R22 skersmens. Didėjant ratlankių skersmeniui tolygiai mažėja padangos profilio aukštis.

Įvairių tipų ir dydžių brilijantų Jūsų automobilio padangoms galima surasti vykdant paiešką tiesiog pagal – BMW ratlankiai Klaipeda. Patogu, greita ir kokybiška.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts