Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Paslaugos gyventojams

Šarvojimo salės Vilniuje: kaip pasirinkti geriausią?

Ištikus nelaimei ir netekus brangaus žmogaus, norisi surengti gražias laidotuves, nes tai yra paskutinis atsisveikinimas. Laidojimo paslaugos teikiamos kiekviename mieste, tad didmiesčiuose jų pasirinkimas tikrai platus. Ieškant šarvojimo salės Vilniuje, reikėtų įvertinti kelis svarbiausius kriterijus, kurie yra aktualūs atsisveikinimo metu.

Salės dydis

Vienas svarbiausių kriterijų yra salės dydis. Jį pasirinkti reikėtų pagal tai, kiek numanoma, kad atvyks žmonių į atsisveikinimą. Salėje turi tilpti visi žmonės, tačiau kartu turėtų likti erdvės laisvai praeiti. Todėl jeigu manote, kad bus daug žmonių, nereikėtų rinktis mažos salės. Joje bus sudėtinga kvėpuoti, visi, norintys atsisveikinti netilps arba bus sudėtinga išnešti karstą pro susibūriavusius žmones.

Didesnėje erdvėje geriau jausis žmonės. Taip pat bus lengviau užtikrinti ventiliaciją ir vėdinimą. Sprendžiant apie salės dydį, reikia įvertinti ne tik susirinkusių žmonių kiekį, bet ir tai, kad žmonės atneš gėlių, vainikų. Jiems taip pat turi pakakti vietos, o kartu jie neturėtų trukdyti praeiti.

Salės įrengimas

Labai svarbu ne tik, kokio dydžio šarvojimo salės Vilniuje ieškote, bet ir koks bus jos įrengimas. Dažniausiai šarvojimo salėje yra vieta karstui, suplanuotos vietos žvakėms, gėlėms, išdėstytos kėdės. Tačiau atkreipkite dėmesį ne tik į tai ar bus patogu salėje būti. Įvertinkite, ar salė atrodo tvarkinga ir prižiūrėta, ar nėra pelėsio, kuris gali skleisti kvapo. Taip pat verta pasidomėti, ar tinkamai įrengtas salės vedinimas. Tai labai svarbu, kai organizuojamas kelių dienų atsisveikinimas.

Laidojimo namų vieta

Dažniausiai patiems artimiausiems žmonėms, kurie šarvojimo salėje praleidžia didžiausią dalį atsisveikinimo laiko, tenka vykti į salę kelis kartus, kartais važiuoti namo persirengti, nusiprausti, kažką atvežti. Todėl geriausia, kad šarvojimo salė būtų tinkamoje vietoje ir ją būtų lengva pasiekti.

Teikiamų paslaugų pasirinkimas

Laidojimo namai gali pasiūlyti ne tik šarvojimo salės Vilniuje nuomą, bet ir kitas laidojimo paslaugas. Vis dažniau žmonės ieško tokių laidojimo namų, kur vienoje vietoje būtų galima užsakyti visas reikalingas paslaugas. Prieš užsakydami salę, susipažinkite su teikiamų paslaugų sąrašu ir įsitikinkite, kad visos Jums reikalingos paslaugos galės būti suteiktos. Pavyzdžiui, net ir kremavimą. Jis šiuo metu Lietuvoje sparčiai populiarėja ir kai kurie laidojimo namai patys paima kūną bei nuveža jį kremuoti, o tuomet atveža urną į atsisveikinimui skirtą šarvojimo salę.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts