Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Namai

 

kiemo vartaiBe kiemo vartų sunkiai įsivaizduojama saugi, jauki ir estetiška namų aplinka. Dėl šių priežasčių savo valdas aptveriame tvora su vartais ir galime mėgautis privatumu bei patogumu. Ne visuomet yra galimybės montuoti atveriamus kiemo vartus. Jei kiemo erdvė per maža ir joje nėra laisvos vietos atveriamų vartų varčiai, pasirenkamas kitas variantas – stumdomi kiemo vartai. Tai puiki alternatyva nedidelio ploto kiemui bei ilgaamžis produktas už prieinamą kainą. Apžvelkime aktualius stumdomų vartų gamybos klausimus.

     Vartų dalys

Stumdomus kiemo vartus sudaro gembės, vežimėliai, gaudyklės ir prisitaikantys ratukai su profiliais. Svarbią reikšmę turi vartų rėmas ir ašinės ratukų guolinės sistemos. Šios dalys užtikrina vartų ilgaamžiškumą ir tylų naudojimą. Tad vartų gamybą geriausia patikėti patyrusiems meistrams. Rekomenduojame kreiptis ilgametę patirtį stumdomų vartų gamyboje turinčią įmonę, kurios kontaktus rasite čia : http://www.kiemoprojektai.lt/lt/vartai/stumdomi-kiemo-vartai.htm .

     Valdymas

Stumdomi vartai gali būti automatiniai (valdomi pulteliu) arba stumdomi rankomis. Žinoma, patogiau ir lengviau yra automatiškai valdomi vartai. Tokiu atveju norint atidaryti ar uždaryti vartus net nereikia išlipti iš automobilio ar išeiti iš namų.

     Medžiagos

Stumdomi kiemo vartai gaminami iš plieno profilio, kuris padengtas cinko – fosfato gruntu. Šis dengiamasis sluoksnis apsaugo vartus nuo korozijos bei užtikrina gerą medžiagos sukibimą su dažais. Profiliai dažomi užsakovo pasirinktos spalvos milteliniais dažais. Vartų konstrukciją galima derinti su įvairių medžiagų, tokių kaip mediena, metalas ir pan., užpildais.

     Kaina

Stumdomų vartų kaina priklauso nuo kelių rodiklių. Pirmiausia, ją įtakoja matmenys, t.y. kokio ilgio ir pločio bus vartai. Taip pat kaina priklauso nuo papildomų pageidaujamų savybių – vartų valdymo (ar montuojamas automatinis valdymas ar ne), papildomų medžiagų naudojimo pagal pageidavimą ir pan.

 

 

 

 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts