Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

DarbasPaslaugos versluiVerslas

Thermo KingKokybiška ir ilgaamžė šaldymo įranga tarnauja tikrai ilgai, tačiau kartais pasitaiko, kad ji būna netinkamai prižiūrima, todėl kyla įvairių problemų. Thermo King šaldymo įrangos nuoma Lietuvoje užsiima ne viena bendrovė, todėl reiktų rinktis geriausius specialistus šioje rinkoje.

Kas iš viso yra ta šaldymo įranga? Thermo King yra amerikiečių kompanija, jau daugiau nei 70 metų gaminanti šaldymo įrangą ir sistemas.

Tam, kad įsivaizduotumėte, kas tai yra, reiktų suvokti, kaip veikia šaldytuvas. Yra toks unikalus skystis – freonas. Jis turi unikalią savybę – kuo daugiau jį šildo aplinka, tuo šaltesnis jis darosi. Jei toks skystis atšaldomas vienoje talpoje ir specialiu kompresoriumi perpumpuojamas į kitą vietą, kurį laiką jis atidavinėja šaltį atgal į aplinką. Tokiu būdu šaldomas oras, vanduo arba specialios talpos. Tai šaldytuvo esmė. Taip pat ir kondicionieriaus, kuris dabar yra beveik visuose automobiliuose.

Automobilinis kondicionierius yra pakankamai silpnas ir per karščius sunkiai susidoroja su įkaitusiu automobilio salonu. Čia reikalingas kur kas galingesnis kondicionierius. Tokiu būdu montuojamas profesionalus automobilinis Thermo King kondicionierius. Pastebėkite ant nedidelių sunkvežimių kėbulo yra tam tikra dėžė. Ten greičiausiai sumontuotas Thermo King ar kito gamintojo kondicionierius. Reikia tik nuvesti oro padavimo sistemą ir automobilio salonas ar priekaba bus pripildyta vėsiu oru. Tai idealios sąlygos vežioti vandenį, pieną, šaldytą žuvį, kitus greitai gendančius produktus, kuriuos reikia laikyti žemesnėse temperatūrose. Įdomu tai, kad Lietuvoje žiemą būna -25 laipsniai šalčio. Tokiu atveju kondicionierius veikia priešingai – jie pašildo orą iki reikiamos temperatūros. Todėl šaldymo įranga jų kartais nepavadinsi…

Profesionali šaldymo įranga montuojama ne tik nedideliuose krovininiuose automobiliuose, bet ir didžiulėse puspriekabėse – refrižeratoriuose. Tai itin didelių gabaritų puspriekabė, purios priekyje montuojamas didelis Thermo King šaldymo aparatas. Jis yra pakankamai galingas, kad palaikytų tam tikrą temperatūrą ilgą laiką, kol prekės pakraunamos ir per kelias dienas transportuojamos į kitas šalis. Tai itin naudingas sprendimas logistikos pramonei, todėl čia investuojami milžiniški resursai. Kiekvienais metais tokios sistemos yra tobulinamos ir gerinamos, siekiant sumažinti aplinkos taršą ir užtikrinti dar efektyvesnį veikimą. Bet tai jau kito rašinio tema…

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts