Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Sveikata ir grožis

Viskas, ką reikia žinoti apie plastinę chirurgiją

Riebalų nusiurbimo kainaNors Lietuva – ne Brazilija, kurioje plastinės operacijos yra atliekamos ko gero dažniausiai ir pigiausiai pasaulyje, čia irgi tai gana dažnas reiškinys. Jeigu iki šiol manėte, jog plastinė chirurgija – tai tik visuomenės elitui ir garsenybėms prieinama paslauga, galime patikinti – taip tikrai nėra. Daugybė privačių klinikų siūlo įvairias plastinės chirurgijos paslaugas – nuo paprasčiausio nepageidaujamų apgamų šalinimo iki riebalų nusiurbimo procedūrų. Ir jas toli gražu sau perka ne vien garsenybės. Riebalų nusiurbimo kaina gali būti prieinama kiekvienai moteriai, kuri pasiryžusi šiek tiek investuoti į savo kūno linijas.

  • Plastinė chirurgija siūloma tik tiems žmonėms, kuriems per ilgą laikotarpį nepadėjo jokios dietos bei sporto režimas.
  • Plastinė chirurgija gali būti atliekama iš vienos kūno vietos pašalinant nepageidaujamus riebalus ir perkeliant juos į kitą kūno vietą, kurioje trūksta šiek tiek masės.
  • Riebalų nusiurbimo operacija nėra itin sudėtinga ir trunka apie valandą. Atlikus šią procedūrą pacientas turi apie mėnesį laiko nešioti specialų korsetą.
  • Riebalų nusiurbimas neturės didelio efekto, jeigu pacientas pooperaciniu laikotarpiu nesilaikys sporto režimo. Šią naujai „apdirbtą“ kūno formą būtina sutvirtinti iš vidaus, o tai įmanoma tik lavinant raumenis.
  • Plastinės chirurgijos pagalba galima net gi pakeisti genetikos nulemtus klubų ir liemens formos pakitimus senstant. Sukritusį riebalų sluoksnį galima pašalinti, o likę randai beveik nesimato, kadangi susitapatina su natūraliomis kūno raukšėmis.
  • Iškart po riebalų nusiurbimo gali būti ištinę operuotos srities audiniai. Tačiau per porą mėnesių patinimas ryškiai sumažėja ir pamatomas galutinis rezultatas netekus anksčiau turėto riebalų sluoksnio.
  • Deja, tačiau riebalų nusiurbimas rekomenduojamas tik pačioms problemiškasioms kūno vietoms – pilvo, šlaunų, juosmens, smarko sritims. Šia procedūra siūloma nepiktnaudžiauti moterims, kurios gali nepageidaujamų riebalų atsikratyti sporto ir dietos pagalba.
  • Riebalų nusiurbimo kaina priklauso nuo kūno riebalų masės ir kitų žmogaus fiziologinių savybių, todėl geriausia dėl šios procedūros kainos kreiptis į privačias klinikas, kurios suteiks apie tai daugiau naudingos informacijos.

 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts